Motouudised ja videod üle kogu maapalli.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Motouudised ja videod üle kogu maapalli.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

yeekim kirjutas: 26 Dets 2018, 09:13

Puudulikest juhtimisoskustest annavad aimu ka õnnetuste peamised põhjused: kõige rohkem on sõidukiga kokkupõrkeid küljelt,

KHMM :roll:

No sa rebisid kontekstist selle lause välja ja jätsid teise poole lausest siia panemata. ma oleks selle täislausega pigem nõus,kui imestaks.

Aga tegelikult meil ongi jube palju lihtsalt osasõite,mida saaks kindlasti mujale keerates vältida. Kas just tsikliga alati teostatav,aga kindlasti vahel võimalik kuid 4 rattalistega oleks enamusel juhtudel võimalik küll. Sõidetakse teel laupa,külge,tagant sisse jne,selle asemel,et kraavi keerata.
Teema tuli jutuks, laupäeval küla jõulu üritusel, kahe endise eesti tipprallisõitjaga juttu puhudes. Üks neist sõitis õhtul meie külavahe teed mööda kodupoole ja järsku tuli kurvi tagant vastu kaks autot kõrvuti. Mõlemas blondiinid roolis, teel piirang 60km/h - Ääsmäe-Kernu teel Muusika külas.
Ta ütles,et näen,et kui keegi tagasi ei anna,siis tuleb laubakas või pean mina kraavi keerama,sest möödasõidu lõpetamiseks enam maad polnud. Õnneks möödasõitja tegi pidurduse(mööda sõidetav õnneks ei teinud) ja sai tagasi oma ritta ning minu naabrimees sai ka seisma pidurdatud.
Samas näiteks Tartu mnt-l on see suht tavaline ,et kumbki tagasi ei anna,sest ühel on õigus(tema rida) ja teisel vajadus(mööda saada). Ja nende juhiloal vist viirastubki mõne tipp võidusõitja nimi,sest terve mõistusega neid olukordi ei ole üldiselt võimalik selgitada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”