Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas: 03 Jaan 2019, 11:02

Kusjuures mina ei saa ka aru,et milleks garminil see app yldse on, olen nõus Sinuga Urmas,et see on elu kõige mõttetum äpp mobiilis :D
Samas tomtomi äpp on supperhea!

Milleks,saan ma aru või siis pigem oletan.On, või võiks olla selleks,et navi jagaks ka liiklus ja ummikute ning muud infi ning seda ka online-s. Sama asi oli neil tegelikult enne ka olemas( TA vist oli nimetus ),aga siis võttis sama seade seda ise ka vastu. Tänaseks vist see TA teenus lõpetab või on lõpetamas,kui ajale jalgu jäänud asi. Nüüd siis poogiti telefon sinna külge,et kuidagigi veepeal(turul) püsida.
Kui midagi sellist teha,siis võiks see olla ka mugava ja inimsõbraliku kasutaja liidesega. Aga see seade ise on juba täielik kiviaeg ja ja app on sama puine asi.
Pigem luua siis juba androidi või õuna põhine navi. Milleks mulle üldse navi,kui mul on korralik telefon,kus on kõik navigeerimiseks vajalik olemas. Garmin ,aga arvab,et kui ma nüüd oma korraliku telefoni ühendan nende ainult kaarti sisaldava seadmega ,siis mul on äkki jube hea Garmini navi. Aga pole ju. On endiselt hea telefon ja kehv navi,millele nad ülbelt Smart nimeks panid. (lol)
Garmini käsijaaamad on vähemalt sel teemal kasulikud,et söövad topo kaarte ja neil on ka aku,mis kestab(+veel vahetatavad patareid). Nendel auto-moto navidel on aku kestvus ka heal juhul tund aega ehk ei ole sellest ka abi kui võõras kohas linnapeale(metsast rääkimata) luusima lähed.Ikka ja jälle on telefoni lisaks vaja :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”