Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Simp,mind need kohad siin eestis ei häiri,ma siin ju ei kasuta navi. Jutu point on selles, et kuidas ma saan välismaal olles olla kindel,et seal sama jama ei ole. Kui sa midagi müüd ja arendad,siis ilmselt võiks ka tehtut kontrollida.

Mis ,aga puutub Lihula kandis külavahe ja metsateid sõita,siis Garminil on seal kaart palju tühjem,kui Googlemap või Waze. Ega mul seal navi rohkem vaja polnud,kui oma asukoha määramiseks ja lihtsalt õige koha pealt ära keeramiseks, sest orienteerumine käis paberkaardi pealt. Neid punkte navisse panna polnud ei aega ega ka vajadust. Kusjuures Bulgaarias Rila mägedes oli suvel täpselt sama kamm.
Käisin praegu naise autoga mööda Pärnu mnt-d linnas ja seal on TomTom tehase navi,mis linnas oli väga asjalik ja ka kõik meie külavahe teed ning hoovid ära näitas. Pole sellega enne nii sõitnudki,aga lähen veel sellega homme linna ja vaatan kuidas Tallinna ringtee välja näeb. Auto on Juulis ostetud ja siis tehti ka uuendused enne üleandmist. Ilmselt peab veel midagi sinna lisama,sest seal oli TomTom Live või olline nupuke,mis polnud aktiivne.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”