Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7191
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 515 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas: 06 Jaan 2019, 17:55

Teine asi-Garmin jms kuvavad seadmes olevaid kaarte. Ilmselt ise kasutad City Navigatorit, kui Garmin Expressist pidevalt räägid. Juba nimes peaks ilmselge vihje olema, et mille jaoks see mõeldud on. Vihjeks kogu Lääne-Venemaa kaart City Navigatoril on mahult sama suur kui pisikese Eesti topokaart.

Ega osad mehed, kes päriselt reisivad sellistes piirkondades ilma asjata paberkaardist ei räägi.

Ma isiklikult ei kavatse Venemaale ei lähiajal,ega ka tulevikus minna. Ei leia põhjust,sest olen seal päris palju oma elust veetnud. Samas,kui sa sinna kavatsed minna,siis garmin müüb spetsiaalseid venemaa kaarte.Topo ja ka muud. Kas meil on need ka müügil ei tea,aga venemaal on.https://www.garmin.ru/karty/
Mul endal on SD kaardile allalaetud Sygicu eraldi Venemaa kaart kuni kaug-ida regioonini. Kui hea või halb pole uurinud, oli lihtsalt hinnas,kui ostsin.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”