Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

Sepp1
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Sept 2011, 20:28
Tsikkel: Harley-Davidson
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Sepp1 »

Mul olnud 3 tk Garminit nüvi 550, montana 600 viimati oli zümo 660. Olin kõigiga rahul kasuatsin neid kõiki 4x4 offroad võistlemise ajal ja ka eelmisel rattal reiside ajal, toimisid ka mudasena :) Hetkel Rattal peal oma navi, lisana kasutan telot s8 enne oli s7. Kõik on head olen jäänud reisi planeerimiseks kasuatama Garmini MapSource´et mulle meeldib on lihtne mugav ja arusaadav, see et keegi on vastupidisel arvamusel on normaalne:) Võistlemise ajal oli vaja koguaeg näppida muidu ei võitnud :)

Kuid mis puutub siin teemas mainitud sõiduajal ja ristmikel näppimist... siis seda ma hästi ei mõista? Sa osatad endale seadme mis peaks siis sind juhatama ja selleasemel, et seda seadet usaldada kontrollid ristmikul, et kas ta juhatab sind ikka õieti kuna sulle päiksejärgi tundub, et peaksid minema teisele poole... halllooo ostke endale gloobus ja sõitke sellega. Enne teele asumist vaatad teekonna üle mille sisestasid ja siis asud teele! mitte ei kontrolli ristmikul ega sõiduajal !!! ma küll ei ole nii kõva reisisell nagu enamus siin kirjutanud aga olen reisinud ja näinud piisaval nii ees kui taga sõites! Olen näinud kuidas majutus bookiti marssudist 300 km teest kõrvale, kuidas eesõitaja sõitis/juhatas teed läbi euroopa naviga (Garmin) mida polnud uuendatud 8 aastat jne. Olen siiamaani oma planeeritud reisidega rahul olnud, tõrkeid ja eksimisi on ette tulnud haru harva! mida ei sa rääkida aga ühe siin kirjutaja taga sõites, üsna tihti olime valel teel ta ei osanud kasutada oma seadet ehk ta polnud endale selgeks teinud kuidas asi töötab...oli vist mingi Gom-Tarmini vahepealne asi :) minule tagant vaatajna jäi selline mulje:) Ma võin muidugi eksida ja kõik see mis mulle tundus olevat vale oli planeeritud ;) Vanasti said inimesed kuskil kokku ja arutasid asju vahel ka tülitsesid arutluse käigus :) Nüüd tänu interneedusele me enam ei aruta vaid ainult kakleme ja lahmime... igal ühel oma õigus...ehk ongi? :) kallid kaassõltlased ainult rahu, veel 3,5 kuud ja siis on jälle lill :)

Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”