[U+] HD elektritsikkel LiveWire on tulekul.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: [U+] HD elektritsikkel LiveWire on tulekul.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nojah, kui nii võtta, et mis peaks piisav olema siis eestis peaks piisama täielikult ka 110'st :D Eks see 176 subjektiivselt võttes ongi piisav. Samas ma ei saa näiteks küll ausa näoga väita, et ma poleks iialgi kaherattalisega seda kiirust ületanud. Ja kui juba mingi 2-rattalise sõiduvahendi eest, mis meeletu mugavusega just ei hiilga, käia välja 30k siis ootaks eeldaks, et see on vähemalt võimeline performima igas mõttes selle summa vääriliselt. Kusjuures veider minu jaoks ongi see, et kui natuke lähemalt uurisin siis tuli välja, et see on elektrooniliselt piiratud kiirus!? Oleks ta mootori võimsusega piiratud kiirus, oleks teine asi...aga miks eraldi võtta ja piirata ratta kiirust sellise numbri peale. Ei kujuta küll ette...äkki muidu põlevad akud või mootor liiga kiiresti maha :D

Eks elektrikulu läheb suuremaks samamoodi nagu läheb suuremaks kütusekulu tavalisel rattal. See on loogiline, aga ma ei näe miks seetõttu peaks võtma ilgelt kalli massina ostjalt vaba valiku soovi korral rohkem elektrit kulutada. See ju pidavat pealegi olema palju rohelisem ja maailma päästvam kui teha sama pulli "vanakooli" rattaga, mis põletab bensiini



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”