Rumalad või segased küsimused jms


reimps

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

indumen kirjutas: 08 Jaan 2019, 18:13

jeez läks täitsa õigesse teemasse, paremakäe reegel on ju tõesti :P miskipärast talupoja loogika viskas tüki vahele et kolmandasse väljasõitu oleks viisakas ikka sisemise raja kaudu läheneda, aga no ttü ring ongi siuke debiilne, viimasel ajal seal tihemini liiklemist aga elame õpime :wack:

Kui vaja, teed auringi ja proovid uuesti. Pole üldse häbiasi, e36-e ja e46-ga ma talviti seal nii tavaliselt teginigi, sest see oli juba lihtsalt lõbusam kui niisama tuimalt otse välja sõita Sõpakalt Akadeemiasse :)
Ma ei ole ausõna autokoolide ja B-kati koolitusega kursis, aga C, CE ja D pabereid tehes oli reegel, et suunatuli läheb sisse üle-eelmise väljasõidu järgselt, reastumine toimub eelneva väljasõidu järgselt ja väljasõit siis juba ilusti plinkiva suunaga sealt, kust vaja. Linna poolt tulle konkreetsel ringil siis teises reas olles ringile jõudes suund sisse, Akadeemia otsas välimisse reastumine ja siis juba uhkelt Ehitajate teele Nõmme mäest üles.
See trikk on seal aga keeruline 96% autojuhtide jaoks, ma olen pidanud reaalselt märkusi tegema teisest reast naglalt Nõmme poole minejatele/ettekeerajatele (st kõige valemini kui üldse saab) ja samas paari autoga olen reaalselt pidanud plaani masin maha kanda sellise debiiliku arvelt.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”