Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ok, no palju edu selle punkti alusel kindlustusega vaidlemises :D Selle järgi võib ka võrdõiguslike teede ristmikul paremalt lähenejale kalanäoga sisse kütta, eeldusel et ta on kuhugi poole pöörama hakanud.

See ringil ümber reastumise teema võib tunduda pastakast välja imetuna, aga tegelt on oluline just nende "turboringide" kontekstis, kus jooned on kohati tehtud nii et vasakult tulijal on õigus (sest paremal olija peab maha keerama või muidu koomale võtma), aga talvel pole jooni näha ja siis nagu tegelikult ma ei näegi mingit põhjust või pääseteed, miks ma siseringil turbotades ei pea sellele ullikesele teed andma, kes oma pöörde välisringil maha magas ja nüüd minu ette pressib. Isegi see manöövriteema ei aita, sest mõlemad sõidavad otse. Niiet päeva lõpuks peab nende lapsliikluskorradajate vaimusünnitiste puhul ikkagi veel kolmanda reegli appi võtma, "ära sõida millegi ega kellegi vastu"-reegel :D



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”