Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

simp
Toetajaliige
Postitusi: 1602
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 123 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas simp » 09 Jaan 2019, 15:45

reimps kirjutas:
08 Jaan 2019, 23:13
indumen kirjutas:
08 Jaan 2019, 18:13
jeez läks täitsa õigesse teemasse, paremakäe reegel on ju tõesti :P miskipärast talupoja loogika viskas tüki vahele et kolmandasse väljasõitu oleks viisakas ikka sisemise raja kaudu läheneda, aga no ttü ring ongi siuke debiilne, viimasel ajal seal tihemini liiklemist aga elame õpime :wack:
Kui vaja, teed auringi ja proovid uuesti. Pole üldse häbiasi, e36-e ja e46-ga ma talviti seal nii tavaliselt teginigi, sest see oli juba lihtsalt lõbusam kui niisama tuimalt otse välja sõita Sõpakalt Akadeemiasse :)
Ma ei ole ausõna autokoolide ja B-kati koolitusega kursis, aga C, CE ja D pabereid tehes oli reegel, et suunatuli läheb sisse üle-eelmise väljasõidu järgselt, reastumine toimub eelneva väljasõidu järgselt ja väljasõit siis juba ilusti plinkiva suunaga sealt, kust vaja. Linna poolt tulle konkreetsel ringil siis teises reas olles ringile jõudes suund sisse, Akadeemia otsas välimisse reastumine ja siis juba uhkelt Ehitajate teele Nõmme mäest üles.
See trikk on seal aga keeruline 96% autojuhtide jaoks, ma olen pidanud reaalselt märkusi tegema teisest reast naglalt Nõmme poole minejatele/ettekeerajatele (st kõige valemini kui üldse saab) ja samas paari autoga olen reaalselt pidanud plaani masin maha kanda sellise debiiliku arvelt.
nope, kuna akadeemia otsas tohib nii maha sõita, kui ka nõmmepoole sõita, siis peab seal reavahetaja teed andma.

Autokoolist meeldejäänu kehtib siis, kui eelmisel väljasõidul võib teisest reast ka välja sõita, nt nõmmelt akadeemia poole sõites. Tuled nõmmelt, Ehitajate mahasõidul "sõidad nurga kinni"(reastud eelneva väljasõidu järgselt) ja siis esimesest reast akadeemia peale välja.

Ringristmiku kaks rida on täpselt samade reeglitega, nagu teiste teede kaks rida. Reavahetaja annab teed. Nurga kinni sõitmine töötab, kuna esimene rida ei tohi Ehitajate mahasõidul ringil sõitu jätkata ja sõpakalt peale tulijad peavad teed andma. St, nurka saab kinni sõita ainult siis - kui mõlemad read on ringilt väljuvad.

Nendele kes peast ei tea:
ehitajate väljasõit:
Selection_255.png
akadeemia väljasõit:
Selection_254.png


Mine “Ajaviiteks...”