Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

urmas66 kirjutas: 09 Jaan 2019, 13:55

Varem oli ringilt väljumiseks ümberreastujal eesõigus(iseenesest ju mõistlik,muidu mõni nõrgema närviga jääbki sinna sisemisele ringile tiirutama),aga see muudeti millalgi ära ja rea vahetamine ringil, on sisuliselt sama,mis iga teine reavahetus.
Ringristmikult väljumisel,olles vasemas reas, tuleb sinust paremal olevatele teed anda ja mingit parema käe reeglit ma ei suuda üheski seaduse pügalas selle kohta leida.

ma tegin autokooli 2004a. sellest nagu oligi kinnistunud arusaam et seest välja oleks nagu kuidagi parem, aga SIMP pildinäitete põhjal (pildil ma sõitsin/sõidaks nagu see vasakpoolne must chrysler seal, ehk et reastuks peale akadeemia teeotsa kohe) on tõesti nii et just suunaga nõmme poole on see kus välimisel ringil olles võid sõpruse pst poolt sisenedes terve ringi ära teha, kõik muud väljasõidud on ilusad ja siis just nõmmele üles minek on jäetud selline kahtlane, ma pole isegi trüginud seal vaid täitsa rahulikult varakult suunda näidanud et soovin reastuda peale akadeemia teeotsa, lihtsalt niipalju on tegelasi kellel uhkus ka ei luba ilmselt et keegi julgeb tema ette veel tulla :wack:

seda ringi juba igas võtmes nämmutatud, minu jaoks asi selge hetkel, saame hakkama, tsikliga mahuks niiehknaa seal maha keerama ka juhul kui vahele ei saa :bsmile:

töölt koju sõites "trügin" küll näiteks ehitajate tee poolt tulles, kuna esimene rida üldiselt tahab paremale akadeemiasse minna ja seal on veel ülekäigu rada siis on teisest reast väga lihtne normaalselt nõmmele saada.

Viimati muutis indumen, 09 Jaan 2019, 16:18, muudetud 1 kord kokku.
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”