Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 5127
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1043 korda
Tänatud: 231 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 09 Jaan 2019, 20:16

in4r3k kirjutas:
09 Jaan 2019, 19:09
Juhtus parklas väike kõks. Kaubik jäi tankla kõrval seisma, võtsin seejärel vastassuuna vööndisse, et möödapõige teha, kuid kaubik kukkus tagurdama, et vasakule parkimiskohale tagurdada. Ise märkasin seda liiga hilja ja riivas tagurdades minu auto tagatiiba. Kaubikul ei juhtnud midagi, riivas nurgaga, minu autol kriimud tagatiival. Vormistasime paberid ära (skeem jm), kuid jäi panemata allkiri, et tema on süüdi. Nüüd natukene põen, et kindlustus paneb 50/50 või süü hoopiski minule. Kuidas siis antud olukorras on, kas tagurdaja ei veendunud manöövri ohutuses, või kehtis antud hetkel parema käe reegel, ehk ise sõitsin tagurdamist alustavale kaubikule ette?
See kohapeal tehtud paber on juhtunu fikseerimiseks ja juhtumis osalejate andmete kirja panemiseks. Selle järgi ei tehta kedagi süüdi või mida iganes.
Sa teed ju kindlustusele uue seletuse -teate,lisad koopiad dokumentuidest,lisad pildid jne. Seal siis panedki kirja ,kes süüdi sinu arust. Enamuse seltside blankettidel ,seda lausa küsitakse. Teine pool peab täpselt samuti tegema seletuse ja oma süüd kinnitama või siis sind süüdi nimetama,mille järgi siis tehakse otsus. Enne ,kui mõlema poole seletused jne, pole laekunud,ei tehta üldse midagi.


Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Ajaviiteks...”