Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

reimps kirjutas: 09 Jaan 2019, 20:14
Spoiler
simp kirjutas: 09 Jaan 2019, 15:45
reimps kirjutas: 08 Jaan 2019, 23:13

Linna poolt tulle konkreetsel ringil siis teises reas olles ringile jõudes suund sisse, Akadeemia otsas välimisse reastumine ja siis juba uhkelt Ehitajate teele Nõmme mäest üles.

nope, kuna akadeemia otsas tohib nii maha sõita, kui ka nõmmepoole sõita, siis peab seal reavahetaja teed andma.

Sa said valesti aru, Ehitajatelt Akadeemia otsast paugutatakse teises otse Nõmme peale. Tegelikult peab seal reastuma välimisse, et Nõmme poole minna. Sellest mu seletus ka tuleneb - Akadeemia otsast möödudes pead reastuma paremasse, et Nõmmele pääseda. Ja teeandmiskohustus on manöövri sooritajal, st reastujal.

Aga ikkagi tulen mina Sõpakalt peale 99% juhtudel teises reas(esimeses on järjekord) ja pole kordagi midagi kriitilist olnud. Välja arvatud,see et kui ma olen hooga kellestki mööda ja siis Nõmme poole välja sõitnud ning äkki astub tudeng või daam koerakesega ülekäigu rajale. Ma saan pidama,aga minu taga olijale on see jube s**t olukord. Siiani muidugi pole midagi juhtunud,aga .... ptui-ptui-ptui.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”