Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

reimps kirjutas: 10 Jaan 2019, 02:18
Spoiler
urmas66 kirjutas: 09 Jaan 2019, 21:59

Aga ikkagi tulen mina Sõpakalt peale 99% juhtudel teises reas(esimeses on järjekord) ja pole kordagi midagi kriitilist olnud. Välja arvatud,see et kui ma olen hooga kellestki mööda ja siis Nõmme poole välja sõitnud ning äkki astub tudeng või daam koerakesega ülekäigu rajale. Ma saan pidama,aga minu taga olijale on see jube s**t olukord. Siiani muidugi pole midagi juhtunud,aga .... ptui-ptui-ptui.

Odoot, las ma nüüd täpsustan skeemiga ka:

Kui sa sõidad punase või kollase joone järgi, oled debiilik ja ütle palun oma auto mark, number ja aeg, millal sa seda seal nii teed, ma tulen kannan miskit kallimat maha su arvelt. Nii ma su "sõpakalt teises reas tulemisest aru saan".
Kui sa aga rohelise järgi õigel ajal välimisse reastud, oled täitsa õigesti liiklemisest aru saanud ja ma luban sul Nõmme poole edasi sõita. Ja debiilikuks ka ei sõima :)

Ei ma ikka sõidan igati seadusele vastavalt :D tavaliselt igal pool(va kiirus vahel) ehk pigem isegi enne selle rohelise joone(kohe kui "naaber" on akadeemiasse läinud) väljasõitu püüan ümber reastuda,aga vahel ka selle rohelise joone trajektooris. Tegelikult saan ma juba edumaa Sõpakalt startides,sest vajutan julgelt. Esimeses reas, kõrval olija, ei jõua veel liikumagi hakata,kui ma juba Akadeemiast möödas olen.
Samas ,kui mul seal kiirus ikkagi juba 50 kindlasti(pole vaadanudki tegelt) ja siis järsku vaja seisma jääda,sest keegi astub just sebrale. Mul on kõrge auto ja minu taga olija ei näe seda jalakäijat ning kui pikivahe ka just suur pole ning keegi ees järsult pidurdab,siis see pole just mugav olukord. On endalgi olnud olukorda,kus keegi seal ees äkkpidurdab.

Viimati muutis urmas66, 10 Jaan 2019, 12:33, muudetud 1 kord kokku.


Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”