Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Kasutaja avatar

romulus
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Lugemata postitus Postitas romulus » 10 Jaan 2019, 09:22

Mina kasutan tarpi, kui ööbin rippvoodis, kuid olen ka koos telgiga kasutanud katusealuseks. Suuruse/kaalu poolest ta tegelikult ei ole telgiga võrreldes väga praktiline, sest tarp+hammock+sääsevõrk on u samasuur komplekt, kui väike kaheinimese telk, ning hammockis saab ainult üks magada. Ehk siis puhtalt ööbimise seisukohalt on telk muarust praktilisem, küll aga on tarp+hammock "ägedam". :) Ja ka vaheldus. Ning üksinda lühemaid trippe tehes, kui satikaid pole ja saab ilma võrguta ja otse maas tarbi all magada, siis on küll kaaluvahe telgiga suur.

Mul on enda tehtud, extremtextil.de-st materjalid ja õhtuke lõikumist ja õmblemist. Kuid kui ei ole just erilist isetegemise soovi (nagu mul oli), ning arvestades materjali hinda, on mõttekam valmistoode osta. Soovitan matrixpro-d Tartus, saad tellida täpselt sellise nagu soovid ja hind on ok. Lisafeaturina soovitaks kuskile keskele aasa panna nt pealambi riputamiseks.

Pilte kasutusest ei ole, aga nett on neid täis. Muoma on 6 nurgaga, u 3mx3m, mugavam oleks kui oleks ühes suunas pikem, nt 4m.

Ööbimisest plastiku toel:) Isegi kõige paksema plastikuga oleks antud kohas ilma oma varustuseta pahapaha magada. Vihjeks, et pildil olev koht on lähimast asustatud kohast 30km kaugusel (no ok, polnud motikatripp ka :) ).
Manused
IMG_20170703_220209314.jpg
IMG_20170703_220209314.jpg (47.79 KiB) Vaadatud 2658 korda

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61

Mine “Motomatkamine”