Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Lugemata postitus Postitas romulus »

Mina kasutan tarpi, kui ööbin rippvoodis, kuid olen ka koos telgiga kasutanud katusealuseks. Suuruse/kaalu poolest ta tegelikult ei ole telgiga võrreldes väga praktiline, sest tarp+hammock+sääsevõrk on u samasuur komplekt, kui väike kaheinimese telk, ning hammockis saab ainult üks magada. Ehk siis puhtalt ööbimise seisukohalt on telk muarust praktilisem, küll aga on tarp+hammock "ägedam". :) Ja ka vaheldus. Ning üksinda lühemaid trippe tehes, kui satikaid pole ja saab ilma võrguta ja otse maas tarbi all magada, siis on küll kaaluvahe telgiga suur.

Mul on enda tehtud, extremtextil.de-st materjalid ja õhtuke lõikumist ja õmblemist. Kuid kui ei ole just erilist isetegemise soovi (nagu mul oli), ning arvestades materjali hinda, on mõttekam valmistoode osta. Soovitan matrixpro-d Tartus, saad tellida täpselt sellise nagu soovid ja hind on ok. Lisafeaturina soovitaks kuskile keskele aasa panna nt pealambi riputamiseks.

Pilte kasutusest ei ole, aga nett on neid täis. Muoma on 6 nurgaga, u 3mx3m, mugavam oleks kui oleks ühes suunas pikem, nt 4m.

Ööbimisest plastiku toel:) Isegi kõige paksema plastikuga oleks antud kohas ilma oma varustuseta pahapaha magada. Vihjeks, et pildil olev koht on lähimast asustatud kohast 30km kaugusel (no ok, polnud motikatripp ka :) ).

Manused
IMG_20170703_220209314.jpg
IMG_20170703_220209314.jpg (47.79 KiB) Vaadatud 5503 korda


Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”