Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas indumen »

reimps kirjutas: 10 Jaan 2019, 02:18

Kui sa aga rohelise järgi õigel ajal välimisse reastud, oled täitsa õigesti liiklemisest aru saanud ja ma luban sul Nõmme poole edasi sõita. Ja debiilikuks ka ei sõima :)

Vot selle rohelise joone järgi sõidangi enda arust täitsa inimlikult, aga viimastel päevadel kaks toredat juhtumit, kus esimene kord ei lastudki reastuda ja lõppes minu jaoks abs raginaga, teine toredus oli kus härra oma valge mazda6'ga sööstis silmnähtavalt vahe väikseks, ei tahtnud esialgu lasta reastuda samuti, gramm peale seda sõitis minust üle topelt pideva joone ttü ees mööda ja natuke hiljem sõitis meetrise pikivahega tagumikus kui temast uuesti rahulikult möödunud olin (crash)

Tallinnas vähemalt närvikõdi jätkub, ja töötab endiselt see kellel suurem või koledam auto on sellega reeglina ei taheta kokku puutuda, 2015a Fiestast on kõigil poogen :wack: sõidavad kasvõi läbi. 20 aastat vana mersu rondiga ei taha keegi miskipärast mürada, saaks mõnegi nurga värvimisse ehk :D



98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”