Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Tarp. Milline ja milleks | jagage kogemusi.

Lugemata postitus Postitas randel »

Koormakate on tarbiks suhteliselt ebamugav juba eelnevalt mainitud suuruse tõttu pakituna kuid minu jaoks eeskätt krabiseva materjali tõttu. Juba kerge tuulega tekib selline müra, et magamine selle läheduses on suhteliselt komplitseeritud.
Mina olen väikest (2x2m vms) koormakatet kandnud kaasas pikematel reisidel just vaibana kasutamiseks. Kui vaja kuskil näiteks tsiklit putitada, siis saab selle mugavalt tsikli alla laotada ja pole ohtu demonteeritavaid pisidetaile rohu või liiva sisse ära kaotada, veidi puhtam toimetada ka.
Veekindlast kangast õmmeldud tarp on kindlasti mugav lahendus ja kui selle ülespanek eelnevalt läbi mõelda, siis saab ka puudeta suhteliselt kiiresti hakkama. Kompaktselt kokkuklapitavaid alumiiniumvaiasid saab osta näiteks Aliexpressist suhteliselt olematu hinna eest ja kui vaiade ja nööride kinnitamise kohad on tarbil olemas, siis ei võta selle ülespanek ka eriti palju aega ja vaeva. Kuigi liiga sagedasti seda tõesti vaja pole, siis kui ruumiga liiga kitsas pole, võib ju igaks juhuks kaasa pakkida küll.
Meie peavarju näide Kõrgõstanist. 5-nädalase reisi korral vist kasutasimegi seda vaid ühel korral vihmase ilma tõttu.
Pilt



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”