Garaazi kütmine ja soojustamine

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Garaazi kütmine ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No tänapäevane õhk-õhk soojuspump ei saa kuidagi kedagi häirida ei müra ega millegi muuga. Siseosa on suht väike, näiteks Mitsibishi Electric MSZ-FH25VE-d on mul kontoris 5tk ja samad 2tk meil ka laos. Töötab peaaegu hääletult,on kohe selline reziim,aga ventikale saab ka suuremaid pöördeid panna.
On väga öko. Filtrid on kergesti ligipääsetavad ja pestavad,mis on garaazis oluline.
Õliradikas on soetada odav,aga kulukas on sellega kütta ja soojus ei haju ruumis just ühtlaselt. Soojenemine võtab palju aega.
Kui ruumis niisamagi + temp sees seisab,siis õhksoojuspump võib ju lausa enamuse ajast seista ja kui midagi tegema hakkad,siis paned ta alles tööle. Puhub algul veits kõvemini,et ruum soojaks saada ja siis võtab tuurid maha. Sel minu soovitatul on veel sensor,mis reguleerib õhuvoolu suunda ja ei lase inimese peale puhuda.Mul on seade kontori lauast 2m kaugusel ja ma ei kuule seda ei suvel ega talvel. Ja just suvel kuumaga on ka temast abi,sest siis on ta jahutamiseks mõnus. Õliradika või põrandaküttega seda ei saa :D
Ja ma soovitaks just MItsubishi Eletric tooteid,Mitsubishi Heavy võib soodsam olla ,aga see pole see. Muid ma ei oska soovitada,aga need kõik jäävad igast poosist Mitsudele alla.
Ja see seade on tõesti õhksoojuspumpade seas nagu AMG Mersu autode seas.Kui huvi on võid minu juurde Lasnamäele vaatama kuulama tulla.
Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”