Telk motomatkaks


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Madalama hinnaklassi telki ei maksa karta. Võib sattuda sita otsa aga võib ka õnnestuda.

Enda kogemus järgmine:
USA-s säästueelarvelisel põhja-lõuna suunalisel läbimatkal tuli ühel hetkel välja, et on vaja kiiresti ja kohe telk leida. Kuna tagasituleku pagasiga olid segased lood, siis oli ülimalt tõenäoline, et telk tuleb võõrale maale maha jätta. Kell oli hiline, pimedus kippus peale ja hädavalikuks osutus Walmartist ostetud $9,99 maksnud hiina kahekihiline (sääsevõrk + rohke ülekattega pealiskate) kuppeltelk. Mõõdult jänkimaa 2+0,5 inimest, ehk siis Euroopa mõistes mahub sinna rahulikult 2 inimest kogu kõige kolaga ära ja ruumi jääb ülegi. Kaal ligi 2kg ja pakendub 45x12x12 pambuks. Võõral maal telki vihmaga proovile ei pannud, sest lihtsalt ei sadanud midagi. Eestisse naastes tuli ta pagasipehmendusena kaasa.

Praeguseks on telk käinud kokku ja lahku 3 aasta jooksul umbes >70x ja väsimise märki ei ole näha. Vett kannatab ilusasti, on kerge, sagedasti kasutades paneb üksinda 3minutiga kokku, lukud on terved, detaile pole üleliia palju ja lõpuks ei karda kah, kui ühel ilusal päeval ära laguneb või mõni pikanäpumees pihta paneb, kui korraks laokile jätad ning ei too pisarat silma kui juhuslik lõkkesäde telgile maandub. Ehk siis eelneva kogemuse põhjal küsimus, "milleks mulle 900EUR maksev Hilleberg, mis on sisuliselt minu hiina säästupeavarju koopia?"
Või siis vastupidi. Aga vaja on mul peavarju, mitte sama funktsionaalset lahendust 90x kallima hinna eest.
https://matkasport.ee/2-kohalised-telgi ... 1-suurus-2

Käesolev postitus kinnitamaks, et iga Li*s kiidab ikka oma.... :)

Head telkimist!



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”