Telk motomatkaks

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Märt tõi esile asja funktsionaalsuse,mis oli oma hinda väärt või siis ületas selle mitmekordselt. Hilleberg võib olla 6000m kõrgusel tõesti parem,kui miski muu,aga pole kunagi sellises kohas käinud ja ei kavatse kunagi minna ka.
Motomatkajale,kes kord-kaks aastas 10 ööd telgib, on Hilleberg ilmselgelt üledimensioneeritud. Meeldigu kellelegi mis iganes, aga kordades odavam kui Hilleberg, võib telk kindlasti olla,kaotamata kasutsumugavuses ja kvaliteedis. No ja Hillebergi puhul maksad ka kopsaka summa nime eest,nagu paljude teiste brändide eest.
Mitte ammu aitasin osta inimesel autot(väikest linnamaasturit).Muude hulgas(5 erinevat) sai ka MB GLA 4x2 ja 4x4 ära proovitud. Valituks osutus hoopis peaaegu poole odavam(euroopa mark 4x2). Mina tutvustasin inimesele lihtsalt autode tehnilisi võimalusi ja tegime proovisõitu. Valiku tegi inimene ise nende 5 auto vahel.
Kuigi valituks ostunud auto ei olnud minu lemmik,siis võin ka öelda,et see oli isegi vist parem auto,kui ligi 20k kallim MB. Arvan,et sama on ka Hillebergi ja paljude muude brändi toodetega. Mul omal on muidu suht uus MB ehk ei ole midagi selle margi vastu,vaid väga meeldib.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”