Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000


will111
Postitusi: 3429
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 197 korda

Re: Honda cbr 900 vs Suzuki GRX1000

Lugemata postitus Postitas will111 » 18 Veebr 2019, 01:09

Mul on see K3 (K4 aga neil pole märkimisväärseid erinevusi). Pole küll päris originaal, vaid rinka jaoks konverditud ehk siis terve ports asju on vahetatud ja muudetud aga eks üldiselt raam, mootor, rattad ja sellised basic asjad on ikka sama. Olen ka mõni aeg tagasi teinud proovisõitu ühe cbr'ga, vist oli 954. Noh, mineku poolest on neid suht raske võrrelda. Üks on täielik loom ja teine läheb lihtsalt hästi edasi. Gixxeri esipidurid radial supportite ja master cylinderiga on haiglaselt head (MC tõsi küll on aftermarket, originaalis on vist tavaline), cbr'l nii head nad kindlasti ei olnud.
Gixxer on väga agressiivse sõiduasendiga ja väsitab ära kui lihtsalt niisama kruiisida tahad. Aga no kurve sõita on ikka maailma tunne! Cbr nii hullult ei tundunud väsitavat, kuigi ega see pole ka mingi pika sõidu ratas minu arvates.

ma ei oska gixxeri kohta midagi muud öelda kui et juba siis kui oma esimese hankisin, ega mul polnud mõtteski sellega igapäevaselt sõitma hakata. esiteks ta on selleks ebamugav, teiseks neid trahve ei jõuaks elu sees ära maksta ja kolmandaks ega kartsas ei viitsiks ka koguaeg istuda :D suhteliselt võimatu on sõita <120kmh sellise rattaga sest tekib tunne nagu tahaks jalaga hoogu juurde lükata. Cbr vast kannatab ka rahulikult ja inimlikult sõita...kuigi täpselt ei tea, pole pikemalt ühtegi kasutanud ega sõitnud. Alla 954 pole mõtet võrrelda k3/k4 gixxeriga. Aga veel parem ratas peaks olema k5/k6. Võta hoopis selline :D


Mine “Mootorratastest üldiselt”