LS ehk LiiklusSaag

Kuidas on, kas seisad stoppjoone taga ja ootad kannatlikult rohelist või teed kohe pöörde paremale?

Ootan stoppjooone taga, sest foor keelab (MA versioon)
17
43%
Pööran paremale, sest ristmik on reguleerimata (Sirki versioon)
16
40%
Seadust kannatab alati natuke mulle sobivas suunas painutada
7
18%
 
Hääli kokku: 40
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: LS ehk LiiklusSaag

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 19 Veebr 2019, 12:34

nii võiks igal pool iga asjaga käituda :D ja sul on igavesest ajast igavesti alati "õigus" ja õigus oma õlut alati üksi juua.
Riigikohtu otsust pole! Selge järeldus jälle ummil õigus :)

PS AzA@ sa vist irooniat ei taipanud :)

Ma ei väida,et mul õigus,aga ma käitun jah nii nagu MNT seda seletas,sest pean seda õigeks.
Kunagi oli ka nii,et kui ühesuunalisel keegi vastasuunas sõitis,siis süüdi oli tema ,kui talle anna teed märgi alt keegi ette sõitis,sest ta ei oleks tohtinud sealt tulla ja pidi arvestama ,et teised ei oska teda sealt valest suunast oodata. Oli ilmselt sellised laksusid ka enne seda ja tõlgendus oli selline, mis inimlikust või miks mitte ka seaduslikust seisukohast oli mingi ajani õige.
Õige ,aga kuni asi jõudis vist Sirki abil Riigikohtuni välja. Nüüd on tõlgendus nii,et kui sõidad ühesuunalisel teel vastassuunas,siis kõik peavad sulle ,kui peateel liikujale, teed andma.
Samamoodi võib ka see teemalgatuses olev ristmiku tõlgendus kunagi muutuda nii ühes,kui teises suunas. Kohtu ostsus on ette ennustamatu ja prognoosimatu.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”