LS ehk LiiklusSaag

Kuidas on, kas seisad stoppjoone taga ja ootad kannatlikult rohelist või teed kohe pöörde paremale?

Ootan stoppjooone taga, sest foor keelab (MA versioon)
17
43%
Pööran paremale, sest ristmik on reguleerimata (Sirki versioon)
16
40%
Seadust kannatab alati natuke mulle sobivas suunas painutada
7
18%
 
Hääli kokku: 40
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: LS ehk LiiklusSaag

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas: 23 Veebr 2019, 10:37

Seda § 58 on ka eespool mainitud ja sellest lähtudes on pööre sealt ükskõik,mis suunas keelatud,sest puudub viide,et mingi foori tüübi puhul on see lubatud.
Praegu kehtiv LS ei erista foore ja stoppjooni nende asukoha või liigi järgi. Sopp joon on stoppjoon Tallinnas ja Kapa-Kohilas. Punane tuli fooris keelab selle ületamise ja erandid puuduvad. Pöörde erisus punase tule korral on paragrahvi viimases lõigus välja toodud ja eeldusel,et sinust paremal pole foori. Teema algatuses olnud lahendustes pole ei ohutus saart ja foor asub peateelt liiklejast paremal.

Praeguse LS i järgi on võimalik ka lasteaialapsel eristada ristmike reguleerivaid foore ja ülekäigurada reguleerivaid foore. Kas sina tõesti ei suuda???

Punane tuli keela selle (stopp joone) ületamist. Vaid ütleb, et kui soovid selle punase tulega reguleeritavat ala ületada siis teeandmise kohustuse korral (punane) tuleb oodata selle joone taga.
Kui sa reguleeritavat ala ei ületa ei kehti sulle ei seda reguleeriv foor ega ka selle fooriga kokku käiv joon. Enam selgelmalt ei anna seda seletada. Mis viidet sa otsid?

See vastu vaidlemine suht lapsik jonn.

Olen seda pilti nüüdseks näidanud väga paljudele, et teada saada, kuidas üleüldine arusaam on (siin suur vasturääkivuse oli üllatav)
100% kõik on öelnud ilma igasuguse kõhkluseta, et võib keerata. Seega neid, kes ei suuda kõndijate foori eristada ristmiku reguleerivast foorist on ikka väga vähe.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”