Honda CB500X RallyRaid level 2, Stinger

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Honda CB500X RallyRaid level 2, Stinger

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma olen sama kasvu,mis sina ja mul on (matka)ratta kaalust täpselt sama arvamus.
Ostsin kunagi ammu omale TDM850(tol hetkel tundus olemas olevatsest parim) ja olin enne ka raskemaid-uhkemaid proovinud. Tänaseks olen seda ratast siit sealt matka sobilikuks putitanud ning sõidan sellega tänagi. Kuna ma just igapäev ei sõida vaid pigem ikka kuskile kaugemale või vabal ajal(mida liigapalju pole),siis pole aastatega ratas ka kuidagi nö ära kulunud vaid on ikka samas või pigem isegi paremas konditsioonis.
Mulle meeldib ,kui inimesel on oma arusaam vajalikust ja tundub ,et oled teinud hea valiku. Vähemalt sinu põhjendused on igati loogilised ja arusaadavad ka mulle.
Üks asi jäi kummitama,et kui lähed nii kaugele,siis võib tekkida ka vajadus pimedas sõita. Kas tuled on sel rattal head ning lisatulesid ei plaani?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”