Honda CB500X RallyRaid level 2, Stinger

Kasutaja avatar

Teema algataja
Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Honda CB500X RallyRaid level 2, Stinger

Lugemata postitus Postitas Stinger »

AnTyx kirjutas: 04 Mär 2019, 14:03

Väga hea projektikirjeldus, aitäh! Jälgin huviga.

Mulle endale väga meeldib see uus 2019 CB500X. Mõned väga korralikud mugavusparandused on tehtud võrreldes eelmisega, sai Helsingi motomessil ka seljas istutud, ja tundus väga õige. (Sõitsin kunagi tavalise CB500X rendikaga puhkusel täitsa korraliku ringi, ja jäin väga rahule.) Nüüd kui uuel on tehasest 19" esivelg, siis on küsimus, kas need tubeless veljed on oma raha väärt ka? :D Mis tõenäosus on, et valuvelje kõveraks teed, kui just hüppama ei hakka?

Siis Sul hea võrdlusmoment olemas, mis mugavusparandused võrreldes vanaga rohkem silma hakkasid?

See tubeless teema on minujaoks pigem väike boonus kui põhipõhjus velgede vahetamiseks.
Võimalik et see on mu enda kiiks, Rumeeniasse minekuks poleks vahet, oleks ka valuvelg võinud vabalt olla, kuna enamus sõidust on asfaldil, kuid kui minna kaugemale ja sõita 2 nädalat järjest maastikul, siis nagu öeldakse - löökauk ei hüüa alati tulles :)

Minu arvamus on, et Mongooliasse minekuks oleks ka uuel CB-l vaja teha nii amordid kui veljed, kuna ka odavate tsiklite originaalamordid ei ole reeglina kohe poest piisavalt head. Aga selles suhtes tõsi, et uus CB oma suurema esirattaga on arvestatav samm edasi ja paljudel kaob põhjus mitte väga maastikule orienteeritud matkade pärast hakata midagi ümber ehitama.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”