Mootorratas algajale

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Mootorratas algajale

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Olen küll üldiselt märganud, et kui algaja küsib soovitusi stiilis "a milline oleks mõistlik...", siis 90% juhtudest on mingi unistuste pill juba mõtetes koha leidnud ning käimas on selle unistuse "mõõtu sobitamine" :) Ma siis tavaliselt olen kostnud, et mootorrattasõit on emotsionaalne tegevus ning pole mõtet oma pead mingi mõistlikkuse teemaga valusaks mõelda - oluline on, et poodi minnes üle õla tagasi vaadates hea tunne oleks, kaks ratast on neil kõigil, külili kukuvad kõik ja radarisse lendavad kah kõik üsna edukalt sealpool kus vaja pole. Et kui see vaimusilmas olev pilt juhtub kogemata Hayabusa või itallane või misiganes imeasi olema, siis lihtsalt tuleb oma peakolu sees olevad kruvid sellevõrra kõvemini kinni keerata, millevõrra nad inseneridel lahti olid :D

A kui nüüd jutt käib tõesti 80% linnasõidust ja selle mõistlikkusest, siis mingi kompaktse ja 150kg kaaluva 250se klassiku seljas on see sada korda mõnusam kui nende paksude "algaja" 600ste ja muude enimsoovitatud pillide seljas. Pmst juhitavuse ja mahtumise mõttes nagu jalgrattaga sõidaks, aga kõik tsikli plussid on ikka olemas, alates kiirendusest ja lõpetades valge numbriga. Ainuke häda on see, et kas ego sinna selga ära mahub :)

Viimati muutis Jesper, 05 Mär 2019, 18:44, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”