Sidesüsteemid mootorrattal

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 192
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas srx » 10 Mär 2019, 15:15

Mul on selline seade. Pole kolmega kunagi üritanud (ei ole kolme sellist seadet ka, ainult kaks). Karbi leidsin üles aga dokumentatsiooni mitte (kui see üldse oligi kaasas).
Kahega on proovitud. Töötab. Mitte liiga hästi aga töötab.
Klapid on BT-S2 seadmel paras rämps.

T-COM (üks teine hiinakas, töötab ilusti koos BT-S2 seadmega) seadmetel on kindlasti võimalik 3-way paaritamine teha. See on päris ebamugav. Peab kõigi seadmetega kaks paaritamist läbi tegema. Ühendus on korraga ainult kahe vahel. Mingi nupu või nuppude kombinatsiooniga saad ümber lülitada kolmanda peale. Aga ka sellega pole seda kunagi proovinud.
T-COM klapid on paremad. Pistik on sama mis BT-S2 aga ei ole ühilduvad. Võimalik on T-COM klapid juhtme otsast lahti joota ja BT-S2 juhtme külge joota. Mina tegin nii. Sai parem.

Ostsin omale vastu talve veel ühe hiinaka, Lexin B4FM.
Võtsin ainult ühe proovimiseks (mitte paari), sest mind huvitav ainult BT ühendus telefoniga ja et see töötaks hästi, kuna 95% kasutusest on just see. Packtalk Bold sedmega töötas telefon+BT vähemalt minul tõsiselt halvasti võrreldes hiinakatega. Tekkiski mõte, et äkki see hiinakas on veidi uuem ja parem.
Tavaliselt kellegagi koos ei sõida ja intercom funktsionaalsust ei kasuta.
Kui ilmad nii palju heaks lähevad, et saan hoovist välja nii, et rattaga pikali ei kuku, saan kommenteerida, kuidas Lexin B4FM reaalses kasutuses on. Hetkel pole veel ühegi kiivri sisse seda pannud.


Mine “Sõidu- ja lisavarustus”