Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas rannamees »

will111 kirjutas: 14 Mär 2019, 02:08

Pole küll nii üksikasjalikult saksamaaga ainult seotud, kui pigem sealse kandi euroriikidega üldse aga noh paremat teemat nagu ei leidnud ka oma küsimuse jaoks.
Kas selleks, et igasuguste (eeldatavasti enamasti eraisikust) sealsete müüjatega reaalselt ühendust saada on mingid erinipid? Suheldakse ainult telefoni teel, suheldakse ainult "oma" keeles? Ei suhelda pigem üldse? :D
Ma olen 2 ratast üritanud osta, või noh olen üritanud ratta kohta esialgset infot saada ehk paar küsimust saatnud, inglise keeles. Esimene kord sain vastuse vaid mingi portaali põhjaküsimusele stiilis "on see veel alles?". Vastus, et jah on alles. Edasine suhtlus juba vastaja emaili peale otse enam vastust ei andnud. Lõpuks kui üks kohalik helistas siis oli ratas juba müüdud. Järgmisel juhul ei ole saanud üldse mingit vastust ei portaalis küsimusele ega ka otse telefoninumbrile saadetud sms'le. Väga ei taha nagu kohe helistama ka hakata, äkki ei oska tõesti noored inimesed üle 3 sõna inglise keelt.

Äkki keegi teab paremini, kas see ongi tava, et reageeritakse ainult telefonikõnedele (kui sedagi)?

Ongi seal selline komme.
Ise ju samuti suva "nigeerlaste" kõnedele ja mailidele vastata ei viitsi.

Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”