Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Erci kirjutas: 14 Mär 2019, 14:57

Seega ratas võib ka 20 a vana olla, kui kellal on alla 6000 km on see EU mõistes uus sõiduk...

Jah, ma mõtlesin sedapidi, et raske on osta välismaalt ilma km-ta "uuena" ja siis kuidagi Eestis maksuametile öelda, et tegu on kasutatuga ja km mitte maksta. Kuskil ülalpool oli lause, et "kui ma sellega koju sõidan, siis ta on kasutatud". Kindlasti mingi auk on kuskil, alati on :D, aga päeva lõpus on kolmandaks muutujaks veel see, et tahaks ju mingit konkreetset marki-mudelit, mitte "ükskõik millist, peaasi et saaks riiki tõmmata".

Endurokate puhul on see üsna tavaline, et ostetakse pühapäevamänguasi ja siis 6000km täis saamiseks läheb mitu head aastat, sest aega pole, vihma sajab vms, ja siis vist ei võeta alati kohe ostes arvele ka või on mingi muu trikk, aga näiteks 2015.a tsiklil see "export" hind kuulutuses pole mingi haruldus. Selle tõttu ma seda kõike ka tean ;), kuigi praktikas õnnestus pill ikka koduriigist leida ja impordi praktiline läbi viimine on veel läbimata.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”