Saksamaalt uut mootorratast tooma.


eetarga
Postitusi: 397
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Palamuse
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 29 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga » 14 Mär 2019, 20:57

korra veel sel suhtluse teemal rääkides...mis tähendab, et pool kuulutustest on petised? mis sellise asja point on?
Sõna "petised" ei ole päris sobib. Pigem on nii, et mobile.de, autoscout ja ebay kleinanzeigen- hinnade puhul altpoolt vaadates on esimesed kuulutused Eestlaste jaoks suht mõttetu.

Kui üks pakkumine on magus ja hea, siis harilik Eestlane ei pääse löögile. Kaup on nii ülikiiresti maha müüdud, et me ei suudame siin Eestis isegi telefonitoru tõsta.. Palun ära unustame, et palju kasutavad portaalide enda otsimisfunktsioon ja saavad juba kohe emailiteel teade kui pakumist alles tekkib. Ja siis ostureaktsioon toimib otsekohe.

Siis on teised müüjad, kus näiteks Saksa "Brief" on kuskil "mujalt" , tähendab võibolla krediitiasutustes või töökojas (remont maksmata), sõbra käes nagu tagatis, jne.). Siis on välismaalaste jaoks samuti uks kohe kinni.

Ja kindlasti on mingi osa, eriti Ebay-Kleianzeigeni puhul, lihtsalt "fake", kus keegi kastuab seda portaal nagu mänguväljak", et "hea/maksimum hind" väljauurida ja katsetada - seda ei ole otseselt petmiskatse, aga kaup kindlasti ei liigu reklaamitud hinna ees - pigem pinnade sondeerimine.
Ei ole aus, aga toimib.


Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Mine “Teenused ja abi”