Mootorratas algajale


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Mootorratas algajale

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Meil oli eile õliralli. Ja minupool käis mitmeid rattaid. Üks neist oli ER6. Minu esimene autokooli ratas. :mrgreen: Mul tuli selline dejavu ja emotsioonide overload kohe peale.

Tuli meelde kuidas ta tundus mulle kuidagi nii suur ja nii sitaks kiire ja siis need pidurid olid ikka nii järsud. :mrgreen: . Ja siis eile kui ma sellega sõitsin siis ma ei suutnud ära imestada, et ou (togi) miks sa oled nii pisike, miks sa ei sõida, miks sa torised nagu wv beatle esimesest generatsioonist. :mrgreen:

Ja siis sain aru, et olles juba aastaid erineva tehnikaga sõitnud tunduvadki paljud rattad teistsugusena :mrgreen: ning, et kui soovitan midagi siis vaatan seda läbi oma silmade ja omandatud kogemuse :lol: Vahel on kasulik meelde tuletada endale asju :bsmile:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”