Zx-6R uus omanik. Algaja


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Zx-6R uus omanik. Algaja

Lugemata postitus Postitas will111 »

reimps, mõni päev aastas võib ka mõnda asja mitte nii tohutult tõsiselt võtta :D aga noh, ei tea...siin tsiklifoorumis vist võetakse 1 aprillil asju vastupidiselt hoopis ekstratõsiselt. nii mõnelgi mehel on katus puhta ära sõitnud juba selle peale, et ma üldse midagi kuskile kirjutada olen julgenud. tundub, et ma võtan siit foorumist pikemaks ajaks suurema pausi, solvumine ja hinge võtmine on muutunud suhteliselt häirivaks juba kohati :D

tsikliomanikule aga julget pealehakkamist ja sirget kätt. sõltumata sellest, mida kes iganes foorumis peab halvaks või heaks, kasulikuks või kasutuks...kui sa tahad tulevikus suurema osa asju oma tsikli juures ise tehtud saada siis mingi 20a vana pilli peal asjaga algust tegemine on pea et ainuõige variant! kui aga tahad jääda tõeliseks puudrinäpuks ja valgete kinnastega härraks siis võiks selle vana ratta lihtsalt kohe maha müüa ning minna ja osta esinduseks uhiuue, garantiiga pilli ning teenindused tellida omale koju, ja pärast kõvatada foorumis kui sitad ja ebapädevad vennad kõik on, kes ise midagi teha julgevad. jõudu tööle ja head esimest ;)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”