Keti neetija

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas sepp »

Spoiler
Hipponen kirjutas: 07 Apr 2019, 21:19
sepp kirjutas: 07 Apr 2019, 19:36

Panin puusalt natukene mööda jahh arvutusega.. Ma ntx rendin välja tlnas 5euriga didi oma.

Kas postiga Tartu ka oled nõus saatma. Smartpost edasi-tagasi 5.20€.
Küsin siin, sest siis teavad teised ka, et kas on võimalik sinu käest rentida koos postiga.
Muidugi pole pointi osta 100€ tööriista mida iga viie aasta tagant korra kasutad, kui saad rentida 10 euriga.
Muidugi võin ka FB tsiklirahvas küsida, et kas keegi rendib Tartus, kui siin keegi märku ei anna ja sepp saata ei viitsi.

Kui tõesti hädas ja lähemalt ei leia,siis võin saata ka postiga - pole see mulle probleem.



Kasutaja avatar

Hipponen
Postitusi: 119
Liitunud: 03 Aug 2016, 00:30
Tsikkel: Yamaha XJR1200
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Hipponen »

urmas66 kirjutas: 07 Apr 2019, 21:35

No kui pole kuskilt rentida,siis muude tööriistade olemasolul, saab ka ilma selle neetijata selle ära neetida. Ei ole raketiteadus. Võis siis kuskil töökojas lasta see asi iga 5 aasta takka ära teha. Töökoja variant tuleb ka ilmselt mitu korda odavam kui see 100+€ neetija omale koju seisma osta.
Vaheta hammakad ise ära ja lase töökojas ainult uus kett peale tõmmata. Viimane raha kokkuhoiu variant on veel kiige lahti lasta ja kett kuskil töökojas ainult kokku neetida.

Enamus asju saab teha ilma korralike tööriistadeta, aga kas see ka ära tasub. Tihtipeale läheb midagi nihu siis + kõvasti rohkem aja/närvi kulu. Nt: laagrite vahetamine, mis on ülilihtne töö võib ilma tõmmitsata olla terve päeva töö ja tulemus pole ikka nii hea.
Ratta hooldamine ei ole minu jaoks nüüd raha kokkuhoiu eesmärgil vaid see, et ise tehtud, hästi tehtud. + tead kuidas asjad töötavad. Tartu tuntud esinduses suudeti mul nii rehv valetpidi veljele panna, kui ka siduri hoolduse käigus kütusepaagi teotuskumm ära kaotada ja siduri trossi reguleerimispoldid olid ka täiesti lahti - peale seda üritan esindusi vältida ja ise teha.
PS! Ühel rattal on kiik isegi alt ära praegu, kuna vahetan kiige laagreid. Mõtlesin ise ka, et peaks ju saama siis keti mujal ära neetida ja korras, aga kahjuks naise rattal ka vaja uus kett paigaldada ja ei hakka küll eraldi kiike alt ära vist kiskuma (lol) - eriti kui sepp nõus saatma on (w)

Varasemalt: Honda CB1; Honda CB600F; Suzuki SV650; KTM 250 EXC-F Hetkel: Yamaha XJR1200 + Yamaha Bolt 950 '15 + Voshod 1969
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Hipponen kirjutas: 07 Apr 2019, 23:17

Enamus asju saab teha ilma korralike tööriistadeta, aga kas see ka ära tasub. Tihtipeale läheb midagi nihu siis + kõvasti rohkem aja/närvi kulu. Nt:

Pigem pidasin silmas,et sul on omal töökojas korralikud riistad ,aga seda neetijat pole. Kui on mingi alasi(või selleks sobiv raskem muu raud asi) ja saad selle ratta kiige lähedale tuua,siis saad selle ka niisama ära neetida. Teed mõnel tornil või kärnil otsa käia peal selle needi jaoks sobivaks ja kasutades haamrit saab selle sama hästi tehtud. Tagaratta peab ilmselt alt ära võtma,et saaks ketti piisavalt liigutada. Kui neetija on olemas saab selle jah palju lihtsamalt tehtud.Nihikuga mõõtes saad ka oma tehtud kontrollida.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ketineetija soov muutus nüüd aktuaalseks (telllitud kett saabus)

Eelistaks võibolla isega tööriista koos omanikuga (vaev saab ka tasutud). Et ei tekiks olukorda, kus minu süü läbi on kellegi über kallis tööriist rikutud. Oli selleks põhjueks siis valed töövõtted või täiesti sobimatu kett selle neetija jaoks.
Kett ootab neetimist Sauel

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas sepp »

Madlobster kirjutas: 09 Apr 2019, 09:20

Ketineetija soov muutus nüüd aktuaalseks (telllitud kett saabus)

Eelistaks võibolla isega tööriista koos omanikuga (vaev saab ka tasutud). Et ei tekiks olukorda, kus minu süü läbi on kellegi über kallis tööriist rikutud. Oli selleks põhjueks siis valed töövõtted või täiesti sobimatu kett selle neetija jaoks.
Kett ootab neetimist Sauel

keilas on olemas symboolse viieka eest. Ise ei viitsi neetima kaasa tulla,aga youtube aitab kindlasti ja mingi raketiteadus see pole.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma ei arvagi, et see raketiteadus on. Lihtsalt oleks eelistanud koos omanikuga versiooni, mis tahes hilisemate pretensionide vältimiseks.
St kui keegi lähipäevadel kätt ei tõsta, et tahab tulla oma neetijaga neetima, siis võtan ühenudst ja tulen läbi.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas franz125 »

PS! Ühel rattal on kiik isegi alt ära praegu, kuna vahetan kiige laagreid. Mõtlesin ise ka, et peaks ju saama siis keti mujal ära neetida ja korras, aga kahjuks naise rattal ka vaja uus kett paigaldada ja ei hakka küll eraldi kiike alt ära vist kiskuma

Ja nii see vähehaaval koguneb :mrgreen: Ma oma erinevate ratastel vahetanud 5 ketti ja päris hästi ei kujuta ette et peaks ringi liduma ketid-kiiged-rattad seljas mööda töökodasid või nuiaks kellegi käest.Juba ajakulu ise kogu selle orgunni peale teeb selle neetija tasa.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Spoiler
ranel kirjutas: 06 Apr 2019, 15:32
kaiman kirjutas: 05 Apr 2019, 22:15

Kui keegi tahab osta -rentida siis mul on tutikas Kellermanni ketineetia olemas.poe hind pakendis 99.95
prooviks on üks kett needitud ja toimib.rendin 25.- müün 75.-

10 eur veel rendihinnale juurde panna ja kett vahetatakse töökojas ära :wack: ärimees nossovid siia teemasse ära eksinud. :wack:

Minugi pärast käi mööda töòkodasi kui tahad. Ega see 25.-pole mingi kirvega löödud ega päeva rent.ja vaatasin et Urmas on pannud veel "lahe" ranelile (togi). ei rendi ega laenagi enam seda ketineetiad jummala savi.krdi noosovi tainas oled ise (lol)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaiman kirjutas: 09 Apr 2019, 21:43
ranel kirjutas: 06 Apr 2019, 15:32
kaiman kirjutas: 05 Apr 2019, 22:15

Kui keegi tahab osta -rentida siis mul on tutikas Kellermanni ketineetia olemas.poe hind pakendis 99.95
prooviks on üks kett needitud ja toimib.rendin 25.- müün 75.-

10 eur veel rendihinnale juurde panna ja kett vahetatakse töökojas ära :wack: ärimees nossovid siia teemasse ära eksinud. :wack:

Minugi pärast käi mööda töòkodasi kui tahad. Ega see 25.-pole mingi kirvega löödud ega päeva rent.ja vaatasin et Urmas on pannud veel "lahe" ranelile (togi). ei rendi ega laenagi enam seda ketineetiad jummala savi.krdi noosovi tainas oled ise (lol)

Siin copypaste ühe väga lugupeetud mototöökoja ehk Sreetmoto kodukalt, käin seal omi asju ajamas, kui endal pole aega või riistasid käepärast ja hinnad on seal mulle sobilikud.
+10 sinu rendile ja ilmselt maksan isegi üle,sest mulle on siiani seal ka soodukat tehtud :ner:

Ketikomplekti vahetus (ketirataste ja keti vahetus koos ketikoja puhastamisega), vajadusel lisandub tööaeg näit. gondlite eemaldamiseks
40-90 min 36 €

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
kaiman kirjutas: 09 Apr 2019, 21:43
Spoiler
ranel kirjutas: 06 Apr 2019, 15:32
kaiman kirjutas: 05 Apr 2019, 22:15

Kui keegi tahab osta -rentida siis mul on tutikas Kellermanni ketineetia olemas.poe hind pakendis 99.95
prooviks on üks kett needitud ja toimib.rendin 25.- müün 75.-

10 eur veel rendihinnale juurde panna ja kett vahetatakse töökojas ära :wack: ärimees nossovid siia teemasse ära eksinud. :wack:

Minugi pärast käi mööda töòkodasi kui tahad. Ega see 25.-pole mingi kirvega löödud ega päeva rent.ja vaatasin et Urmas on pannud veel "lahe" ranelile (togi). ei rendi ega laenagi enam seda ketineetiad jummala savi.krdi noosovi tainas oled ise (lol)

49 eur on motonetis did ketineetija. Ise vahetasin 525 ja 530 ketid sellise tööriistaga ära. 25 eur sellise odava tööriista laenamise eest küsida on haigelt kirves.
https://www.motonet.ee/et/toode/3830777 ... a-525530VX

Nagu urmaski välja tõi, täiesti tavaline letihind ketikomplekti vahetuse eest 36 eur.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Spoiler
ranel kirjutas: 09 Apr 2019, 22:09
kaiman kirjutas: 09 Apr 2019, 21:43
Spoiler
ranel kirjutas: 06 Apr 2019, 15:32
kaiman kirjutas: 05 Apr 2019, 22:15

Kui keegi tahab osta -rentida siis mul on tutikas Kellermanni ketineetia olemas.poe hind pakendis 99.95
prooviks on üks kett needitud ja toimib.rendin 25.- müün 75.-

10 eur veel rendihinnale juurde panna ja kett vahetatakse töökojas ära :wack: ärimees nossovid siia teemasse ära eksinud. :wack:

Minugi pärast käi mööda töòkodasi kui tahad. Ega see 25.-pole mingi kirvega löödud ega päeva rent.ja vaatasin et Urmas on pannud veel "lahe" ranelile (togi). ei rendi ega laenagi enam seda ketineetiad jummala savi.krdi noosovi tainas oled ise (lol)

49 eur on motonetis did ketineetija. Ise vahetasin 525 ja 530 ketid sellise tööriistaga ära. 25 eur sellise odava tööriista laenamise eest küsida on haigelt kirves.
https://www.motonet.ee/et/toode/3830777 ... a-525530VX

Nagu urmaski välja tõi, täiesti tavaline letihind ketikomplekti vahetuse eest 36 eur.

Krt ma arvan et on suur vahe kas käia remondi töòkojas või teha seda omas garaasis.t*** te võrdlete neid kahte asja.need inimesed kes siia postitasid ei pôòrdunud remondikohta vaid tahtsid siit abi saada.ma usun et igaüks teab ja googel olemas kui soovivb39.-eest ketti vahetada kuskil neeme juures või kus iganes.


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Ma juba mitmendat päeva loen ja imestan...
Vanasti oli keti neetimiseks miinimumkomplekt haamer, suurem kivi ja kuuene mutter...
Alasid, tornid, kärnid ja kõik muu oli juba puhta luksus. Tänapäeval on kuidagi selline raketiteadus, et vähe pole. Täiesti tavaline neetimisoperatsioon. Haamriga tuleb tundlikult ja täpselt ümber käia. Ja nagu kõikvõimalikest kommentaaridest ja õppevideotest on aru saada, siis ega see vinge ketineetija ka operatsiooni läbiviija lolluse vastu nagu ei kaitse.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas franz125 »

See raketiteadus oleneb ketist.Mingi CŽ keti neetimiseks kasutadki haamrit aga DID taod ainult pasaks.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Näe Ranel seda tahtsin laenata.googelda.Kellermann chain tool ktw 2.5

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2193
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 553 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Jesper »

franz125 kirjutas: 09 Apr 2019, 23:21

aga DID taod ainult pasaks.

Mul on haamerdatud DID mingi 40+k all ja veel otseselt ei karju vahetuse järgi. Erilist raketiteadust ei kasutanud, leidsin kuskilt numbri, et palju see pulga ots jämedam peab olema ja siis vaheldumisi ladusin haamriga pauke ning mõõtsin nihikuga, et kaugel tööjärg on.


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Erci »

Jesper kirjutas: 10 Apr 2019, 01:29
franz125 kirjutas: 09 Apr 2019, 23:21

aga DID taod ainult pasaks.

Mul on haamerdatud DID mingi 40+k all ja veel otseselt ei karju vahetuse järgi. Erilist raketiteadust ei kasutanud, leidsin kuskilt numbri, et palju see pulga ots jämedam peab olema ja siis vaheldumisi ladusin haamriga pauke ning mõõtsin nihikuga, et kaugel tööjärg on.

Täpselt sama. Oma 10+ ketti tehtud. Ühe odavama otsa neetija lõhkusin 525 keti peal ära, peale seda kasutasin vana meetodit edasi. Maha pole ükski tulnud, ega lukuga probleeme olnud...

___________________________
Kasutaja avatar

Härg
Postitusi: 96
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:50
Tsikkel: TDM850
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 12 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Härg »

Hoi ässad. Kas siin on kedagi, kes pärnus ühe keti kokku neediks. Kett on DID 525vx. Kett ei ole ratta peal, nii et saab ilma kummardamata ära neetida. Vaev saab tasutud.

Edit. Leitud. Head inimesed pole ilmast otsas. Aitäh Pets !

Kontakt: 555 255 17
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kui keti liiga lühikseks needid (no on peal nii lühikses servas kui sai, pluss natuke haamriga veel) (pingusus nagu võiks nii olla, või siis karva jagu lõdvem)

siis on võimalused

  • Las jääda nii

  • Uus kett

  • Kaks uut needitavad lukku ja jupp juurde

:wack:
:?:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas ranel »

Lihvid needid maha ja paned uue luku? :roll:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

no selleks et jupp juurde panna on vaja kaks lukku panna. Kuskilt aga on meelde jäänud et kahte lukku ühel ketil ei tohi olla aga äkki käis see nende clip lukkude kohta, needitavate puhul ei tohiks nagu vahet olla?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas ranel »

Madlobster kirjutas: 13 Apr 2019, 23:21

no selleks et jupp juurde panna on vaja kaks lukku panna. Kuskilt aga on meelde jäänud et kahte lukku ühel ketil ei tohi olla aga äkki käis see nende clip lukkude kohta, needitavate puhul ei tohiks nagu vahet olla?

Sellisel juhul oled vales mõõdus keti ostnud. Aga needitava puhul tõesti vast vahet pole. Kett on ka ju pm kokku needitud lülid.
Ega ometi jt ketiga tegu pole?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas: 13 Apr 2019, 23:09

kui keti liiga lühikseks needid (no on peal nii lühikses servas kui sai, pluss natuke haamriga veel) (pingusus nagu võiks nii olla, või siis karva jagu lõdvem)

siis on võimalused

  • Las jääda nii

  • Uus kett

  • Kaks uut needitavad lukku ja jupp juurde

:wack:
:?:

Arvesta, et kui tagakiige üles tõuseb, läheb kett veel rohkem pingesse (kett on kõige suurema pinge all, kui vedav hammakas, kiige võll ja tagahammkas on ühel joonel)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kellelgi on kaks DID ketineeti üle?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2019, 09:36

kellelgi on kaks DID ketineeti üle?

Keti luku lüli pead silmas?
Aga kui tahad sellisel teel ketti pikendada pead ka ühe vahetüki lisama. Kaks lukku ju omavahel ei lähe kokku.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Keti neetija

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mul lülisi on ja võin julgelt kaks lüli juurde panna

ketil kiri 50VA8

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”