Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

zombi kirjutas: 11 Apr 2019, 15:46

Louises peab mõõtudega pisut ettevaatlik olema. Just ostsin seal sooja pesu püksid, nuta või naera, no jalga ei mahu. Aga muidu seal aled ikka tõsised, jah.

Igal tootjal oma numbrisuurused välja mõeldud,üldiselt ju e-poodides mõõdutabel ka juures.Ja nendele suurustele ei ole mingit ühist standartit olemaski.
Olen eluaeg L-XL riideid kandnud,aga moto riided on ka 5XL ja täitsa OK olnud. Samas meil müügil olevad Rev´it või Heldi või mis iganes motoriided peavad tavariitega võrreldes ikka ka mitu numbrit suuremad olema.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas: 12 Apr 2019, 12:24
zombi kirjutas: 11 Apr 2019, 15:46

Louises peab mõõtudega pisut ettevaatlik olema. Just ostsin seal sooja pesu püksid, nuta või naera, no jalga ei mahu. Aga muidu seal aled ikka tõsised, jah.

Igal tootjal oma numbrisuurused välja mõeldud,üldiselt ju e-poodides mõõdutabel ka juures.Ja nendele suurustele ei ole mingit ühist standartit olemaski.
Olen eluaeg L-XL riideid kandnud,aga moto riided on ka 5XL ja täitsa OK olnud. Samas meil müügil olevad Rev´it või Heldi või mis iganes motoriided peavad tavariitega võrreldes ikka ka mitu numbrit suuremad olema.

Ma pakuks et siin müüdavad Rev ja Held on täpselt samade suurustega nagu Saksas.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

kaheksa
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Nov 2017, 21:42
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas kaheksa »

urmas66 kirjutas: 12 Apr 2019, 12:24
zombi kirjutas: 11 Apr 2019, 15:46

Louises peab mõõtudega pisut ettevaatlik olema. Just ostsin seal sooja pesu püksid, nuta või naera, no jalga ei mahu. Aga muidu seal aled ikka tõsised, jah.

Igal tootjal oma numbrisuurused välja mõeldud,üldiselt ju e-poodides mõõdutabel ka juures.Ja nendele suurustele ei ole mingit ühist standartit olemaski.
Olen eluaeg L-XL riideid kandnud,aga moto riided on ka 5XL ja täitsa OK olnud. Samas meil müügil olevad Rev´it või Heldi või mis iganes motoriided peavad tavariitega võrreldes ikka ka mitu numbrit suuremad olema.

Minu Revit-i jope ja püksid on küll samas mõõdus, mis mu tava jope nt.

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

urmas66 kirjutas: 12 Apr 2019, 12:24

Samas meil müügil olevad Rev´it või Heldi või mis iganes motoriided peavad tavariitega võrreldes ikka ka mitu numbrit suuremad olema.

Seda väide pole päris tõene. Erinevate mudelitega võib küll väikeseid kõikumisi (nt jaki käise pikkused) olla, aga üldiselt Heldi ja Reviti suurused vastavad tavariiete suurustele.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas zombi »

Ahh, selle paarikümne euriku pärast ei viitsi tagasisaatmisega mässama hakata... Muidu, Held jah, lugesin ka kmmentaare, seal kurdetiti et ca 2 nr peab suuremad asjad võtma. Ma, loll, vaid nr suurema võtsin. Mis seal ikka, kooliaha:)

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Motomarket kirjutas: 13 Apr 2019, 10:14
urmas66 kirjutas: 12 Apr 2019, 12:24

Samas meil müügil olevad Rev´it või Heldi või mis iganes motoriided peavad tavariitega võrreldes ikka ka mitu numbrit suuremad olema.

Seda väide pole päris tõene. Erinevate mudelitega võib küll väikeseid kõikumisi (nt jaki käise pikkused) olla, aga üldiselt Heldi ja Reviti suurused vastavad tavariiete suurustele.

No minu tava tagi või pintsaku number on seal 52 kandis või siis XL mõnel tootjal ka XXL. Näiteks Polo Sport või Boss tooted. Sviitrid ja dressikad L-XL. Motomarketist ostetud Revit tagi suurus on 58,mida e-poodides müüakse(müüdi,sest vana mudel) suuruses 4XL. Teksad on mul tavaliselt 36/32 või mõned ka 38/32 ,aga Held sõiduteksad(ostetud Motomarketist) on 40/32. Erinevus siis ümbermõõdus kuni 4 tolli ehk ligi 10cm. Kui see kõik on täpselt sama ,siis mis siin ikka öelda. Suuruse juures muideks käise pikkus ei ole üldiselt mõõduks vaid rinna ja vöö ümbermõõt on meeste riietel kriteeriumid mille järgi suurusi arvestatakse. Naistel lisandub veel puus.
Küsisin selle kohta õe käest,kes on õmblustsehhi juhataja ja ta ütles,et erinev mõõt tekib sellest,et kuidas mingi tootja õmblusvaru väljalõigetel arvestab. Siiani oli euroopas standard 4-6cm igast servast,aga kulude kokkuhoiu mõttes on seda kuni 1cm-ni vähendatud olenevalt tootjast. Ehk,kui võtad detaili mõlemast servast 4cm maha,siis saabki ümbermõõt 8cm väiksem. Samuti teeb iga tootja suuruse just sellise nagu ta soovib ja mitte mingit standartit, peale selle et 1 cm on kõigil ühe pikkune ,pole olemaski.

Viimati muutis urmas66, 14 Apr 2019, 21:33, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Selle tabeli alusel tunduvad Heldi asjad küll normaalmõõdus olevat
https://shop.held.de/groessenuebersicht

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas zombi »

Kusjuures, vähe naljakad need numeratsioonid kohati jah. mina oma 170/70 parameetritega Varssavist paar aastat tagasi siklitagi ostsin XXL. Kurat, ma oleks peaaegu pikali kukkunud :D Hea, et kohapeal olin ja ikka proovisin erinevaid ...

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

HD1982
Postitusi: 15
Liitunud: 14 Veebr 2018, 20:38
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas HD1982 »

Ot Urmasele: Lihtsalt mölisen, aga Ralf Lauren't saab ilmselt turult, pintsakuid toodab siiski Ralph Lauren.
Ja Held ja Rev'it on ikka suht samasse auku tavariietega numbrid. Mõlemaid jagub kapis mitmeid.

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas: 14 Apr 2019, 10:19

Selle tabeli alusel tunduvad Heldi asjad küll normaalmõõdus olevat
https://shop.held.de/groessenuebersicht

Selle tabeli mõõtude järgi peaks mulle sobima L-XL vahel ehk siis XL võiks OK olla,kuid reaalselt XL mulle selga ei lähe,isegi XXL on mõnel mudelil õlgadest kitsas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

HD1982 kirjutas: 14 Apr 2019, 21:12

Ot Urmasele: Lihtsalt mölisen, aga Ralf Lauren't saab ilmselt turult, pintsakuid toodab siiski Ralph Lauren.
Ja Held ja Rev'it on ikka suht samasse auku tavariietega numbrid. Mõlemaid jagub kapis mitmeid.

Kribasin kiirelt ja kirjutasin valesti,aga turult pole elus riideid ostnud. Polo Sport siis pigem mida silmas pidasin. Kannan neid suuruses L-XL ,aga tsikli riideid ma pole selles suuruses küll selga surunud. Kui keegi saab ,siis on ju tore,aga Zombi vist oma äsjase ostuga pani ka puuse just selleks ,et suurused ei ühti. ja nagu eelpool mainisin,siis ega ei peagi ühtima,sest polegi mingit üldist standartit olemas. Kui saab kohaperal proovida,siis on kõik OK,aga tänapäeva maailmas on vähemalt minul suur ahvatlus just netist osta,sest müüakse palju muud ja huvitavat. Hind ei ole alati peamine,aga kui saab odavamalt on ju tore.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas mx77 »

zombi kirjutas: 14 Apr 2019, 19:45

Kusjuures, vähe naljakad need numeratsioonid kohati jah. mina oma 170/70 parameetritega Varssavist paar aastat tagasi siklitagi ostsin XXL. Kurat, ma oleks peaaegu pikali kukkunud :D Hea, et kohapeal olin ja ikka proovisin erinevaid ...

Äkki oli lastetagi :lol:

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas ranel »

viewtopic.php?p=824032#p824032

Ostke ära. L/M olen tavaliselt, aga siin tuleb XL järgi minna :D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Numbrisuurused on välja mõeldud (või siis mitte).

Lugemata postitus Postitas Luxor »

ranel kirjutas: 15 Apr 2019, 22:23

viewtopic.php?p=824032#p824032

Ostke ära. L/M olen tavaliselt, aga siin tuleb XL järgi minna :D

Ostaks, kui kõht mahtuvuse pärast protesteerima ei hakkaks.
Numbrimaagia on vägev. Kunagi olin nii tark, et ostsin kiivri paljalt välimuse pärast. Suurus oli toona üsna poogen. Olin nagu kilpkonn Remuse saagast, kes ka kangesti kannatas. Aga minugi pea on aastate mõjul kogutud tarkusest üsna suureks paisnunud. Nii, et 64 cm AGV ei mahtunud kuidagi ära, nina segas. Mõni kiivrimark istus veel perverssemalt! Samas Scorpion ja Shark nr 61 mahtusid mõnusalt pähe. Jutt kinnistest kiivritest! Nii, et sentimeetridki kipuvad ka oma pikkuse poolest väga erinevad olema!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”