ABS tsiklivalikul: tähtis või siis mitte?


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: ABS tsiklivalikul: tähtis või siis mitte?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Enamusel matkaenduurodest saab abs'i välja lülitada. Näiteks juba r1100gs bmw'l, 1996 aasta ratas. Mina ei tea, kuidas teistega on, aga mulle ongi mootorrattad selleks, et riskida ja veidi pätti teha, igasugused elektroonilised piirajad võtaks mult lihtsalt naudingu. Kes mu eelmise posti mõttele pihta ei saanud, siis see oli see, et need kontrollid venitavad õppeprotsessi pikemaks, kui mitte igaveseks. Kust kohast tulid nn oskajad, kes "kunagi vigu ei tee", vastus on, et kustkohast nad ennem nende kontrollide tulekut tulid? Tolereeriks neid kontrolle sellisel kujul, et baassetingus oleks võimalik nad maha võtta selliselt, et ma ei pea iga kord neid maha võtma, vaid kasutaks neid siis, kui olen väsind, või teeolud tõesti soosivad nende kasutust, mitte vastupidi ning lugu kehtib nii tsiklitele kui ka autodele. P.S iga õlilombi, liivatera, paha vaimu ja kehva horoskoobi pärast ei pea ennast kohe külili viskama, samuti ei pea seda isegi esiratta blokeerumisel tegema. Super abivahend harjutamiseks on näiteks traiel, ruumi ei võta palju ja üldiselt on kiired mehed need, kes on võimelised eriti aeglaselt sõitma...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”