Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma olen näinud, kuidas sohu uputatud mitmeveolisel peale tuuleklaasilt 3cm pasa maha lükkamist hakati sama svraabaga velgi pesema.

Selle kõrval on võrri pealt talvetolmu maha lükkav kabanossisõber suisa inglike.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Hea, et veel titte ei hakatud selle švabraga pesema. :) Kõige parem näide sel teemal on meil ehk avalike kemmergute kasutamine. Mõni oskab seal ka lisaks põrandale, potile ja seintele ka lae ära reostada. Vot see on tase kuigi hälvikratturitega otseselt ei seostu.
Minu viimane kokkupuude hälvikuga oli Talsingi kesklinnas kui 1 onu püüdis reguleerimata vöötrajal striitglaidida läbi avoskasid kandva memme. Onu ilmselt möirgava raadio tõttu ei näinud teed ületavat memmekest.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Luxor kirjutas: 18 Apr 2019, 15:00

Talsingi kesklinnas kui 1 onu püüdis reguleerimata vöötrajal striitglaidida läbi avoskasid kandva memme.

Kus kohas? Üritas mis asju kandva memmega mida teha ? :shock: :?
:D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Kunderi/ Jakobsoni rist. Harlilaadne moodustis ei tahtnud võrkkottidega memmele vöötrajal eesõigust anda.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei olnud eriti hea näide, sest mulle ausalt öeldes väga ei meenu ühtegi avalikku kemmergut eestis, vähemalt viimase 5a jooksul või nii...mis oleks selliselt ära reostatud nagu sa kirjeldad. Erandiks on ehk klubi vetsud (mida ma just tihti ei külasta), aga noh eks pildituna kusemine olegi üsna keeruline tegevus, nii et naljaga pooleks võib öelda, et ega sealgi pole asi otseselt pahatahtlik ega võibolla üldse mitte tahtlik.

Aga seoses selle harjaga, sõidan tsikliga kohale ja vaatan isiklikult üle täna nii selle harja kui ka need imelised sildid, mis sinna ümber igale poole üles on riputatud.


Elevant
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Sept 2018, 18:38
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Elevant »

Kui mootorrattur käitub liikluses debiilina, siis on teda siia OK panna.
Kui mootorrattur käitub mujal debiilikuna, siis ei ole teda siia OK panna.

Saan ma nüüd asjast valesti aru? :D


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Elevant kirjutas: 18 Apr 2019, 15:51

Kui mootorrattur käitub liikluses debiilina, siis on teda siia OK panna.
Kui mootorrattur käitub mujal debiilikuna, siis ei ole teda siia OK panna.

Saan ma nüüd asjast valesti aru? :D

Jep, kui tsikkel ja sellega liikleja mahuvad ühele fotole oma hälviklusega, on täitsa OK siia panna. Kui sa aga kodus last ahistad, ratas samal ajal garaažis, siis ei ole nii OK, aga antakse (või noh, ma annan) andeks.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

:bsmile: See harjatamine seal pildil suht niijanaa.mees võis ainult klaasi kh pühkida.aga olen ise näinud espos kuidas üks rus nmbriga tegelane pesi või siis nühkis terve auto ära.uskumattu.kahetsen et ei filminud seda tookord.aga jh ise arvan et see suht igapäevane asi tanklates.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

will111 kirjutas: 18 Apr 2019, 15:25

Ei olnud eriti hea näide, sest mulle ausalt öeldes väga ei meenu ühtegi avalikku kemmergut eestis, vähemalt viimase 5a jooksul või nii...mis oleks selliselt ära reostatud nagu sa kirjeldad. Erandiks on ehk klubi vetsud (mida ma just tihti ei külasta), aga noh eks pildituna kusemine olegi üsna keeruline tegevus, nii et naljaga pooleks võib öelda, et ega sealgi pole asi otseselt pahatahtlik ega võibolla üldse mitte tahtlik.

Aga seoses selle harjaga, sõidan tsikliga kohale ja vaatan isiklikult üle täna nii selle harja kui ka need imelised sildid, mis sinna ümber igale poole üles on riputatud.

Kauksis oled käinud kunagi? Peipsi ääres suvitamas, seal kus venelasi kõik täis on. Väga ilus on seal. RMK alal, lõkkekohad, värgid-särgid. Tsikliga väga mõnus sõita sinna, iga kord politsei suvel mõõdab kiirust kuskil.
Tegin seal kemmergu ukse lahti ja si**a hakkas välja voolama uksest. Kuidas see võimalik on, ei tea. Pärast seda kadus seal käimise soov ära. Aga ilus on seal küll. Seal oli vist see nali ka, et üks neist täispasandatud peldikutest varastati koos auku ümbritseva majakesega ära.
Ja üldiselt - kui minna kuskile populaarssesse RMK kohta, on peldikute olukord hügieeni mõistes üsna kurb. Lõuna-Eestis natuke parem, aga mitte hea.

Ja see tsikliharjamine - krt iga 300m tagant on mündipesulad. Mida pekki, 1 eurot ei ole või? (togi) Täiesti imbetsill on ju see inimene.

(crash)

Kasutaja avatar

EH1
Postitusi: 73
Liitunud: 14 Apr 2014, 17:05
Tsikkel: -
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas EH1 »

Või siis oma harja kaasa võtaks vähemalt ..ja šampooni.

Ducati 749S ex, MG California 1400 Custom ex

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas srx »

Siis võiks juba oma ämbri veega ka võtta ja pole üldse vaja bensukasse minna. Või käia euro eest kuskil mündipesulas ja puhtaks lasta, nagu eespool soovitati.
Mootorrattal polegi suurt midagi pesta ju, välja arvatud kroomid, seal peab kõik läikima.

Isegi 50 sendisega saab nakedi kiirelt üle käia. Proovitud.

Teisest küljest, kuna seal polegi suurt midagi pesta, ei saa sellele harjale ka väga kurja teha. Mitte, et ma pooldaks aknapesu harjaga mootorratta või millegi muu pesemist, kuid hetkel tundub, et seda keeratakse siin ka omajagu üle võlli.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

claw, tänan hoiatamast! :D üritan sinna minnes oma pissipoti seljakotti ära mahutada

ma ise mõtlesin jah pigem selliseid tsivilisatsiooni keskel asuvaid peldikuid rohkem. bensukad, kaubanduskeskused, kohvikud jne. soome laeva peal juba on vahel asi halvem, aga seal on soomlased ka...nii et süüd ei saa kindlalt eestlaste peale veeretada

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kes kunagist Haapsalu raudteejaama pellerit mäletab, siis seal oli suht sarnane lugu, isegi vastav luuletus seina pääl:
"Olen mina ilmas käind' ja näind' mis nägemist väärib,
kuid siit ma leidsin peldiku, mis sita ära määrib!"

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas isakene »

yeekim kirjutas: 18 Apr 2019, 22:23

Kes kunagist Haapsalu raudteejaama pellerit mäletab, siis seal oli suht sarnane lugu, isegi vastav luuletus seina pääl:
"Olen mina ilmas käind' ja näind' mis nägemist väärib,
kuid siit ma leidsin peldiku, mis sita ära määrib!"

Epigrammi autoriks on Mart Raud ja nimetet pelleri asukoht oli algselt Ufaa linn, kirjapaneku aeg üle poole sajandi tagasi.
Originaalis:
Ma ilmas näinud mõndagi,
mis imekspanu väärib,
Ufaas kuid nägin peldikut,
mis sita ära määrib.

Niisama, üldharivas käändes. :)


Elevant
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Sept 2018, 18:38
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Elevant »

Kui ma nüüd tegelikult sellele asjale lähenen nii nagu ma seda algselt mõtlesin siis...
Mootorratast omatakse enamasti hobikorras(jah, ma tean, ka siin foorumis on paar tegelast, kelle jaoks on ta täiesti aastaringne igapäevane liiklusvahend).
Hobid ei ole odavad, samuti hobi ei ole koht, kus oma raha kokku hoida. Kui finants ei kannata, siis lihtsalt ei tegele temaga. Ehk siis kui rahakott ikka ei kannata, siis ju ei sõida ka, mis sest, et ratas olemas on.
Need vennad, kes käivad oma mudast maasturit või üleüldse oma autot seal samamoodi selle klaasipesu harjaga pesemas, pean ma samamoodi hälvikuteks.
Mina käin loputan ka oma ratast mündipesulas, tolmu saab alati maha, pori on mõnikord peale jäänud, maksimum raha kulu 3€. Selle eest saab natuke üle 2l kütust, aga 2l kütusega nagu väga palju ei sõida, kui just rollerit ei oma.

Seega ma jään selle pildi postitamise juures endale kindlaks, et tegemist on samasuguse hälvikuga, kui see, kes räigelt kellelegi liikluses mingi debiilse liigutusega jalgu jääb ja sellega siia teemasse satub.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Jube geniaalne bisnes see mündipesula ikka, kui mingisugused päiksekatega 100000e nahkjopedes vennad käivad seal oma rattalt tolmu maha pühkimas 3 euri eest piece iga päev :D Või äkki ise oledki nende mündipesulate boss? Minu jaoks igatahes täiesti mind boggling, et inimene läheb ja sõidab spetsjomm kuskile pesupaika kohale, siis maksab raha ning kõige selle tulemus on, et tolmu sai maha aga pori jäi peale. Aga no jällegi tuleb vist tõdeda, et ega kõigi inimeste mõttemaailma ma ei saagi mõista..

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Isegi kui mul kodus survekas oleks, läheksin ilmselt metsast tulles mündikast läbi. Miks ma peaks tahtma seda porihunnikut enda õuele kui keegi võib sellega tegeleda?

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.

HD1982
Postitusi: 15
Liitunud: 14 Veebr 2018, 20:38
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas HD1982 »

Vaata hr Will. Kasutan ratast igapäevaseks asjaajamiseks, käin klientide juures jne. Suvine läbisõit selline 20-30tkm. Kui ma seda kõike mingi sitakastiga teeksin, tolmuse ja õlisena kohale veereksin, siis vaevalt saaksin endale palgamaksmist lubada oma töö eest.
See ei tähenda, et keegi teine ei võiks sõita just nii porise rattaga kui iganes heaks arvab.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 19 Apr 2019, 16:57

Jube geniaalne bisnes see mündipesula ikka, kui mingisugused päiksekatega 100000e nahkjopedes vennad käivad seal oma rattalt tolmu maha pühkimas 3 euri eest piece iga päev :D Või äkki ise oledki nende mündipesulate boss? Minu jaoks igatahes täiesti mind boggling, et inimene läheb ja sõidab spetsjomm kuskile pesupaika kohale, siis maksab raha ning kõige selle tulemus on, et tolmu sai maha aga pori jäi peale. Aga no jällegi tuleb vist tõdeda, et ega kõigi inimeste mõttemaailma ma ei saagi mõista..

WTF?


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mündipesula polegi see koht, kus vahakihi ja lõhnakuusega välja sõidad, kuigi iga passis meest soona omav isik võiks suuta seal pori maha pesta..

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ma viskasin täna käppa rollerile, kas ma olen nüüd hälvik? Oma vabanduseks pean ütlema, et tegemist oli maxirolleriga, aga siiski.
Palun vastake, ma muidu ei saa und.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas claw »

will111 kirjutas: 19 Apr 2019, 16:57

Jube geniaalne bisnes see mündipesula ikka, kui mingisugused päiksekatega 100000e nahkjopedes vennad käivad seal oma rattalt tolmu maha pühkimas 3 euri eest piece iga päev :D Või äkki ise oledki nende mündipesulate boss? Minu jaoks igatahes täiesti mind boggling, et inimene läheb ja sõidab spetsjomm kuskile pesupaika kohale, siis maksab raha ning kõige selle tulemus on, et tolmu sai maha aga pori jäi peale. Aga no jällegi tuleb vist tõdeda, et ega kõigi inimeste mõttemaailma ma ei saagi mõista..

Lasen auto ära pesta. Saab jube ilus, seest ja väljast. Maksab paarkümmend raha või natuke peale.
3 päeva hiljem on vaja maalt midagi tuua viia. 75 km, aga viimane 5km kruusateed. Tulen maalt tagasi, aga auto raisk määrib tolmuga riided ära.
Lähen mündikasse - 2-5 euri kulub, ja tolm maas.

Või - käin krossikaga kuskil maadlemas. Jube porine ilm ka. Krossikas tagasi käru peale ja linnas garaazi (selline vene aegne garaaz, survekat ja oma maja mul ei ole). Sõidan tagasi tulles mündikast läbi ja lasen seal pasa maha. Võit.

Jne.

Minu arust geniaalsed asjad. Miks neid iga keskuse juures väheamlt 3 tk korraga on, seda ma tõesti aru ei saa. Samuti ei saa aru nendest, kes seal 15 euri sisse lükkavad, kui 20ga saab pesulas korraliku pesu juba. Aga kiirelt suurem jama ja tolm maha - ideaalne. :bsmile:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

mx77 kirjutas: 19 Apr 2019, 21:37

Ma viskasin täna käppa rollerile, kas ma olen nüüd hälvik? Oma vabanduseks pean ütlema, et tegemist oli maxirolleriga, aga siiski.
Palun vastake, ma muidu ei saa und.

Suht andestamatu tegu, aga sa saad selle häbi maha pesta, kui mõne lapsevankri kõrval torud lahti keerad või (maxi)rolleri foori all punast oodates ümber lükkad, seda kiiduväärt tegevust eelnevalt provotseerimata.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

mx77 kirjutas: 19 Apr 2019, 21:37

Ma viskasin täna käppa rollerile, kas ma olen nüüd hälvik? Oma vabanduseks pean ütlema, et tegemist oli maxirolleriga, aga siiski.
Palun vastake, ma muidu ei saa und.

Ega jh see niisamagi raske tegevus...hakka nüüd rolleritele kh käppa viskama :mrgreen: :wack: se oleks puhta pees :wack:
tegelt nuh see suht iganenud komme,või siis kuskil ameerikast kus ei kohta pikkamaad kedagi.ise muidu püüan ikka visata aga mitte esimesena noh tujuga käib :mrgreen: s**t muidugi kui vastu ei viibatta :bsmile:see tõmbab tegelt tuju maha.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

h0lger kirjutas: 19 Apr 2019, 17:30

Isegi kui mul kodus survekas oleks, läheksin ilmselt metsast tulles mündikast läbi. Miks ma peaks tahtma seda porihunnikut enda õuele kui keegi võib sellega tegeleda?

Porihunnikut? Paned igasse mudaauku kilgates sisse nagu kolmeaastane? :). Ma pmst ainult metsas ja liival sõidangi, praegusel ajal saab ratas vaid tolmuseks. Elan üle. Märjemal ajal loputan trassi veega mudapritsmed maha. Hunnikuid ei tule nagu ette. Küllap vist järgmine vihm peseb selle peotäie turvast vms tänavakivi pealt peenrasse. Ära ta kaob. :roll:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bitter kirjutas: 21 Apr 2019, 11:41
h0lger kirjutas: 19 Apr 2019, 17:30

Isegi kui mul kodus survekas oleks, läheksin ilmselt metsast tulles mündikast läbi. Miks ma peaks tahtma seda porihunnikut enda õuele kui keegi võib sellega tegeleda?

Porihunnikut? Paned igasse mudaauku kilgates sisse nagu kolmeaastane? :). Ma pmst ainult metsas ja liival sõidangi, praegusel ajal saab ratas vaid tolmuseks. Elan üle. Märjemal ajal loputan trassi veega mudapritsmed maha. Hunnikuid ei tule nagu ette. Küllap vist järgmine vihm peseb selle peotäie turvast vms tänavakivi pealt peenrasse. Ära ta kaob. :roll:

Sa oled küll siis imeline teflonmees.
Tavaline trenn Saku krossirajal ja mitu kilo liiva garaazhi ees maas


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tasuta liiv ju, mis te halate. Automehed peavad seda karjäärist ostma, te saate pealekauba.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

vaat kus värk, saku krossirajal on lisaainetega liiv, mis kleepub ja moodustab kamakaid, mis siis omakorda kilode kaupa jäävad tsikli külge töllerdama. tea mis sideainet sinna liiva sisse siis kah lisatakse, et see nii hästi kleepub? mõtle kui tore oleks lastele liivakasti samasugust liiva panna, saaksid ehitada vertikaalse seina külge liivalossi tornidega ja riputada tornide otsa jõuluehted.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Oleneb, kas liiv on savine või mitte, see sõltub koha eripärast. Savine liiv võib mõnuga kleepuda, täiesti puhas rannaliiv aga jälle kannab kehvasti ja lendab tuulega ning ratta alt sinna, kuhu pole vaja. Rajal võibolla selle tegijad kasutavadki savist liiva, et see paigal püsiks.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 21 Apr 2019, 18:05

vaat kus värk, saku krossirajal on lisaainetega liiv, mis kleepub ja moodustab kamakaid, mis siis omakorda kilode kaupa jäävad tsikli külge töllerdama. tea mis sideainet sinna liiva sisse siis kah lisatakse, et see nii hästi kleepub? mõtle kui tore oleks lastele liivakasti samasugust liiva panna, saaksid ehitada vertikaalse seina külge liivalossi tornidega ja riputada tornide otsa jõuluehted.

Bla-bla-bla.
Kuule will, mul hetkel põlvesidemete rebend, aga sügisepoole võiks ju Saku rajal kokku saada ja vaadata kuidas see liiv kleebib. Ma tahaks jubedalt näha, kuidas see foorumi suurim jutupaunik seal hakkama saab.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”