Otsin reisikaaslast

Kasutaja avatar

Teema algataja
Raki
Tsikkel: HD Road King
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 14 korda

Otsin reisikaaslast

Lugemata postitus Postitas Raki » 21 Apr 2019, 14:55

Kuna mul motosõpru ei ole siis proovin siit foorumist reisikaaslast otsida.
Ühesõnaga jah, tahaks taas minna sõitu kuhugi ja oleks tore, kui oleks keegi kambajõmm. Reisi asukoht ei olegi nii oluline, vaid selle saaks juba võimaliku reisikaaslasega kokkuleppida. Ise olen käinud rattaga ühe korra balkani tripil läbi rumaania ja horvaatias. Balkani piirkond on täitsa meelepärane.

Tahaks sellist reisikaaslast kellega oleks hea klapp ja võiks õlutit ja grilli ka peale reisil käimis teha. Mis see siis tähendab? Ma ei poolda eriti mingeid äärmuslike suhtumise ala "mina üldse ei telgi" või "mina ei lähe hotelli, kus tuba maksab 50 EUR" või näiteks kleepida oma nahvestile embleem "Ei pededele".
Ise telgin täitsa vabalt ja eelistan pigem öö läbi sõitmisele, et leida 10 EUR odavamat hotelli, peatuda 100 EUR/öö hotellis. Minu eesmärk ei ole 2 nädalaga iga päev 500km sõita, aga igat karikarart teeääres ka nuusutada ei viitsi.

Milleks reisida üldse kellegiga koos? Selleks et peale sõidupäeva oleks kellegagi üks mõnus õlu võtta ja niisama jutustada. Aga et juttu jätkuks peaksid inimesed klappima.
Milline ma olen? Ma ei ole "karvane", kuigi sõidan sellel aastal HDga ja olen 3 nädalases habemes. Ma olen IT projektijuht, samas mind jätab it kui programmikood jumala külmaks. Ma ei ole lõpuni rahul sellega, mis toimub riigi valitsemises, aga pean ennas apoliitiliseks ja ma ei arva ka et kõigis hädades on "Ansip süüdi".
Mängin tennist ja jooksen. Hommikuti teen joogat ja aegajalt vaimustun idamaisest spirituaalist. Kluppi minekuks panen selga ülikonna ja leian et ei ole olemas ühte paari hästiistuvaid teksasid, mis sobivad nii aastalõpu ballile, kartulipanekuks ja pulma.

Kui ma paneks siia lõppu veel et olen 36 aastane ja mul on kaks väikest last kõlaks see juba nagu orkuti deitmiskuulutus.. haha.

Minu reisidest saab lugeda signatuuri blogist ja youtubest leiab kah videiosid.

https://ragnarnakus.blogspot.com/
TDM850-->1150GS-->HD Road King

Mine “Motomatkamine”