Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

will111 kirjutas: 21 Apr 2019, 18:05

vaat kus värk, saku krossirajal on lisaainetega liiv, mis kleepub ja moodustab kamakaid, mis siis omakorda kilode kaupa jäävad tsikli külge töllerdama. tea mis sideainet sinna liiva sisse siis kah lisatakse, et see nii hästi kleepub? mõtle kui tore oleks lastele liivakasti samasugust liiva panna, saaksid ehitada vertikaalse seina külge liivalossi tornidega ja riputada tornide otsa jõuluehted.

kõik märgid viitavad, et tegu on kassiliivaga...



Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kassiliiv on liiga kirves, puupelletid on sitaks soodsamad. Ja kassidele meeldivad ka.

pelletikott.jpg
pelletikott.jpg (449.04 KiB) Vaadatud 3967 korda

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

oli see nüüd nali, või tõestisündinud lugu? :D kassile võiks proovida pelleteid anda küll, hiljem saaks nendega veel ka ahju süüdata

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ära sa kassiga küll süüta, loomakaitsjad tõmbavad hangud ja tõrvikud välja ning keedavad su seebiks :ner:

Viimati muutis M.T., 21 Apr 2019, 23:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

bitter kirjutas: 21 Apr 2019, 11:41
h0lger kirjutas: 19 Apr 2019, 17:30

Isegi kui mul kodus survekas oleks, läheksin ilmselt metsast tulles mündikast läbi. Miks ma peaks tahtma seda porihunnikut enda õuele kui keegi võib sellega tegeleda?

Porihunnikut? Paned igasse mudaauku kilgates sisse nagu kolmeaastane? :). Ma pmst ainult metsas ja liival sõidangi, praegusel ajal saab ratas vaid tolmuseks. Elan üle. Märjemal ajal loputan trassi veega mudapritsmed maha. Hunnikuid ei tule nagu ette. Küllap vist järgmine vihm peseb selle peotäie turvast vms tänavakivi pealt peenrasse. Ära ta kaob. :roll:

Pilt

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ähh, kas Te ATV'd olete pesnud' peale "uputamist"?
Plusspunktid lähevad põhja- kiige- jm. kaitsmetega varustet' isenditele.

Saadetud kettaga lauatelefonist!


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kõrvalepõikena, et pelletid on 5+ kassiliiv. Testige ise ära ja jääte mulle siis tänu ning asju võlksi :)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Proovime!
Aga see on vist ainult biker.ee's võimalik, et hälvikluselt teema kassiliivale läheb :wack:

PS! Samas lootsin, et reimps ütleb a'la :"Kas te hambaharjadega PASI't olete puhtaks küürinud?"

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

yeekim kirjutas: 21 Apr 2019, 23:42

Proovime!
Aga see on vist ainult biker.ee's võimalik, et hälvikluselt teema kassiliivale läheb :wack:

PS! Samas lootsin, et reimps ütleb a'la :"Kas te hambaharjadega PASI't olete puhtaks küürinud?"

Ega sokikudumine ja seevald pole enam mägeda taga! Hälvikute teema hälbib kogu raha eest. Samas kui ise nalja ei tee, ei tule seda ka suvalisest soovisaatest. :bsmile:

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Lembit »

yeekim kirjutas: 21 Apr 2019, 23:42

Aga see on vist ainult biker.ee's võimalik, et hälvikluselt teema kassiliivale läheb :wack:

Ei tea. Minuarust just täitsa loogiline.... :)
Reimps on siin oma postitustega loonud endast kuvandi, nagu tema olekski see tüüp, kes kunagi Saku Rocki reklaamides figureeris ja muuhulgas töötavat saumiksrit puhtaks lakkus. Et noh, selline tüüp, et kui tal mingi koduloom on, siis on see vähemalt pruunkaru, viiemeetrine alligaator või äärmisel juhul 100+ kg kaaluv koer, kes on tige nagu herilane. :D
Nüüd, aga teab ta kahtlaselt palju kassiliivast.... Ilmselgelt hälve ju kusagil (lol)

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

h0lger kirjutas: 21 Apr 2019, 23:08

Pilt

Mul on ka nii juhtunud. 10 hooaja peale umbes 1 kord. 100+ kg välja sikutamine sellest jamast on väsitav. Ma pigem sõidan end rihmaks kui maadlen mudaga. Sellise mudakäia, nagu pildil, tahaks küll kiiresti ära pesta. Mündipesulas või oma murul, mis lähemale jääb.

Tasuta liiva saab alati koju toodud. Ratta küljes alati. Vahel ka püksivärvli vahel ja saapasääres. See jõuab suht iseenesest õigesse kohta - betoonkivi vuukidesse. Ja jääb puudugi!

Viimati muutis bitter, 22 Apr 2019, 11:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Jah, tüüpiline, ehk siis kokkuvõtvalt, kõik kes:

  • ei sõida ainult ilusa ilmaga nagu sina,
  • ei sõida 100+kg rattaga nagu sina,
  • ei sõida ainult pehmel, siledal liivaväljal nagu sina,
  • ei oma garaaži ees vuukidega betoonkive nagu sina,
    on jobud.

Ma ka sügisel vahepeal mõtlesin, et kas nutikam oleks garaaži eest muda ära rookida, enne kui ära külmub, või siis see projekt ette lootusetuks kuulutada ja kohe talivili maha panna :D Seekord veel läks töösse variant nr 1, aga eks see perekonnalt saadud põllumehe geen ikka kipitab hirmsasti, kohe ei saa muidu kui näpud ja muud asjad kõik maa sees.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Close enough. Kõik, kes sõidavad uuema rattaga, kui mu ´02., on jobud. Ja hälvikud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

pff a mis sa siis sõidad selle vana rondiga

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Naine käsib


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas morse »

bitter kirjutas: 22 Apr 2019, 10:42
h0lger kirjutas: 21 Apr 2019, 23:08

Pilt

Mul on ka nii juhtunud. 10 hooaja peale umbes 1 kord. 100+ kg välja sikutamine sellest jamast on väsitav. Ma pigem sõidan end rihmaks kui maadlen mudaga. Sellise mudakäia, nagu pildil, tahaks küll kiiresti ära pesta. Mündipesulas või oma murul, mis lähemale jääb.

Tasuta liiva saab alati koju toodud. Ratta küljes alati. Vahel ka püksivärvli vahel ja saapasääres. See jõuab suht iseenesest õigesse kohta - betoonkivi vuukidesse. Ja jääb puudugi!

Mu arust H0lger on enamus niiske ilma sõitudel lõpuks kusagil kopaautot mängimas, et tagaratast mudavaakumist lahti kaevata :ner:


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas joel »

bitter kirjutas: 22 Apr 2019, 10:42

Tasuta liiva saab alati koju toodud. Ratta küljes alati. Vahel ka püksivärvli vahel ja saapasääres. See jõuab suht iseenesest õigesse kohta - betoonkivi vuukidesse. Ja jääb puudugi!

(lol) Püüdsin värvikalt ette kujutada, kuidas Männikul käies topid püksid tasuta liiva täis ja kodus pudistad vaikselt säärest kivisillutise vahele, kui naabrimees parajasti ei näe. :bsmile:

Joel
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

joel kirjutas: 22 Apr 2019, 12:49

...

(lol) Püüdsin värvikalt ette kujutada, kuidas Männikul käies topid püksid tasuta liiva täis ja kodus pudistad vaikselt säärest kivisillutise vahele, kui naabrimees parajasti ei näe. :bsmile:

IIZI:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Lembit kirjutas: 22 Apr 2019, 10:09

Reimps on siin oma postitustega loonud endast kuvandi, nagu tema olekski see tüüp, kes kunagi Saku Rocki reklaamides figureeris ja muuhulgas töötavat saumiksrit puhtaks lakkus. Et noh, selline tüüp, et kui tal mingi koduloom on, siis on see vähemalt pruunkaru, viiemeetrine alligaator või äärmisel juhul 100+ kg kaaluv koer, kes on tige nagu herilane. :D
Nüüd, aga teab ta kahtlaselt palju kassiliivast.... Ilmselgelt hälve ju kusagil (lol)

Ära muretse, ma olen mitmekülgne ja täitsa adekvaatselt toodan kuvandit endast. Päris elu pilt ja internetipilt on väga erinevad, samas nii ühesugused :)
Mul ses osas jah natsa valesti kõik, et inimestele füüsiliselt või verbaalselt aiai teha on ok ja ei tekita emotsiooni, aga vot loomadele ma haiget teha ei suuda. Üleelamisõppes on ka kanad ja jänesed kellelegi teisele läinud, mulle ei meeldi see tunne, kui tunned läbi käte, kuidas loomakese hing lahkub. Töötavat saumikrit pole lakkunud, aga noolega olen endal keelest läbi lasknud küll kunagi, kogemata muidugi :)

Koera ei taha, aga eile vaatasin loomapoes koopaoravat küll. Kassid vist ei oleks nõus ainult selle tüübiga.

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 301
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Pelletid on hea kraam, aga siiski me lõpuks jäime nende nn kristallteemantide juurde, kuna haisema lähevad nood tibake hiljem. Aga nüüd küsimus: kas Reimps läbistas keele vibu või ammuga möödalasku tehes? :O

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sadness kirjutas: 22 Apr 2019, 14:46

Aga nüüd küsimus: kas Reimps läbistas keele vibu või ammuga möödalasku tehes? :O

Kes piisavalt vana, see mäletab lapsepõlvest noolepüsse, õigemini püstoleid. Mina kui pehmik mängisin standardse mänguasjade poest saadud mudeliga, kus noolte otsas olid kummist iminapad, et nool siledale pinnale märki lastes kinni jääks ja inimese pihta lennates lööki pehmendaks. Netihero Reimps kindlasti mängis kohandatud versiooniga, kus standardne vedru oli püstolil asendatud näiteks Kopika keerdvedruga ja nooleotsas oli kummiluti asemel teritatud nael või siis lastigi 10” naeltega. Ma kujutan ette, et Reimps oli lapsepõlves nii Macho küll. Kui me tatikatena pidasime tõsiseks machoks Rambot, Arnoldit ja loomulikult kõikide machode isa Chuck Norrist, Reimpsi kodukülas oli raudselt ta nr.1 iidol ja etalon kõikide poisikeste jaoks :mrgreen:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Vene ajal olid sellise "stiilsed" tugitoolid, millel ülipikad ristkülikukujulised pealt hullult paksult lakitud puidusst käetoed...mis käisid ära ja käetoe all olid puidust plönnid, mis fikseerisid käetoe tooli külge. kui võtta üks tõsiselt korralik lai ja jäme, dressikate kummipael ja asetada see käetoe alt plönni taha ning tõmmata pealt pingule siis sai lasta sealt lakitud pinna pealt igasuguseid esemeid vägagi suure algkiirusega sobivas suunas...näiteks konstruktori klotse läbi paari õllepurgi :D omal ajal sai seda nimetatud lego snaipriks. ju ta mõnda sellist relva vinnastades kogemata "torust" sisse vaatas ja nii see äpardus juhtuski

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

...

Viimati muutis bitter, 22 Apr 2019, 20:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No nüüd on siis vähemalt selge, mis on säärase teravkeelsuse põhjus :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

M.T. kirjutas: 22 Apr 2019, 16:14

Kes piisavalt vana, see mäletab lapsepõlvest noolepüsse, õigemini püstoleid.

Bingo - see kollane plastikust püstol, iminapa asemele tuli noole otsa keerata ainult selle punaste nooltega noolemängu noole metallotsik. Igati vihane relv :mrgreen:

A muidu olin tagasihoidlik ja häbelik nohik, lokkis juuksepahmaka, kampsuni ja viigipükstega :)


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Oma 2. klassi päevikut vaadates võib tunduda, et tegu oli küll paraja "hälvikuga". :D Päevikust vaatavad vastu mitmed märkused (mitmed üksikud märkused hõlmavad mitme päeva märkuste lahtreid).

Lugupeetud lapsevanem, palun teid kontrollida oma poja õpikute seisukorda: puudub kattepaber emakeele õpiku ümber; ka kasutab X oma õpikuid ja päevikut kaasõpilaste löömiseks. Õpikud on aga kooli vara, mitte isiklik omand!"

Oleks isikliku õpiku kaasa võtnud, oleks võinud seda löömiseks kasutada. :lol:

Lugupeetud lapsevanem, kahjuks pean teid järjekordselt tülitama, informeerimaks X halvast käitumisest. Ta lõi tütarlast jalaga ja osaleb sageli kaklustes, mis ei võta küll suuremaid mõõtmeid kuid hea õpilasena peaks ta ka käitumises teistele eeskujuks olema

Käitumine vene keele tunnis on 2

No kellele siis vene keelt nii väga meeldis õppida. :P

Õpilase X arvel on veel oma "püssist" kaaslaste laskmine

See oli pliiatsist, tikutopsist, pesupulgast ja püksikummist tehtud hernepüss, aga laskmiseks kasutasin ka muud, hernestest kõvemat kraami, näiteks ema pärlikee sai lahti võetud kui herneid enam kodust ei leidnud... :roll:
...

Viimati muutis Sciev, 22 Apr 2019, 18:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 22 Apr 2019, 18:44

X halvast käitumisest. Ta lõi tütarlast jalaga

Oma mälust üritaks sellist seika pigem kustutada, mitte avalikult demoda (togi)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Ei ole hullu, ka tüdrukud kiusasid poisse ja lõid jalaga, kes siis selles vanuses vastu löömata jättis lihtsalt sellepärast, et tegu oli tüdrukuga. Ega mingit "jalaga näkku" löömist ei toimunud. :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 22 Apr 2019, 18:54

Ei ole hullu, ka tüdrukud kiusasid poisse ja lõid jalaga, kes siis selles vanuses vastu löömata jättis lihtsalt sellepärast, et tegu oli tüdrukuga. Ega mingit "jalaga näkku" löömist ei toimunud. :)

Aa-, ei no siis on OK!
Ma mõtlesin, et panid jalaga näkku.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Madlobster kirjutas: 22 Apr 2019, 18:57

Aa-, ei no siis on OK!

Vähemalt pole põhjust väga põdeda küll. Isegi mäletan antud situatsiooni. Ei olnud nii, et heast peast läksin ja äsasin täiest jõust jalaga. :lol:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”