Osale kasutatud autode teemalises uuringus ja võida 50€-ne Olerexi kinkekaart

Dusterx
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Osale kasutatud autode teemalises uuringus ja võida 50€-ne Olerexi kinkekaart

Lugemata postitus Postitas Dusterx » 24 Apr 2019, 09:29

Jõudlusega olen nõus, õnneks turbosid toodetakse ja muutuv geomeetria teeb asja ikka väga särtsakaks. Vanakooli kütusepump reageerib ilma igasuguste mõtlemiste ja läägimisteta, samuti mehaaniline turborõhukontroll, minu masinal on 5'ne kast. Sõidumugavust ja juhitavust ning ka mürasummutust pole avensisel ollagi võrreldes vana volliga, lisaks pole ilmselt emotsioonitumat autot eales loodudki, kui avensis.
Minu jutu mõte eelkõige on see, et need, kellel käpad otsas, saavad soodsalt osta auto, ta enda käpa järgi kohandada, asi läheb küll kallimaks, kuid ei pea sõitma samasuguse sahaga nagu naaber ja naabri naaber jne. Kestvuselt on minu hinnangul kogu tehnika läinud sellel sajandil kaarega allamäge sõltumata tootjast, kõik on ühenäolised ja igavad ning sama raha eest on kohati mõistlik pidada veel vanemat masinat ja ülejäänud rahaeest asi täiesti korda teha, selleasemel, et liisida mingit kellegi äratrööbatud liisingpanni, leppida masinaga, mis sulle tegelikult ei meeldi ja iga kuu lõpus lugeda sente, sest pank tahab ka oma osa ja tõsises ressursipuuduses toodetud saan imeb need sendidki remondiarvete näol endasse.

Mine “Vaba teema”