[U+] Pimenurga andurid mootorrattale

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: [U+] Pimenurga andurid mootorrattale

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul on mõlemal autol hulk igasugu lisasid ja kaks kõige mõttetumat on see pimenurga andur ja iseparkija. Ma olen ammu ise peeglitest seda kõrval olijat mitu korda näinud,enne kui see andur reageerib sellele. Samuti pargin ma ise poole kiiremini,kui see parkassitant.
Pimenurga anduri puhul häirib kõige rohkem see, et ta reageerib igale möödasõitjale ja mööda sõidetavale. Põhimõtteliselt sa harjud selle vilkuva tulukesega seal peeglis ära ja ei pööra mingil hetkel sellele enam tähelepanu. Ma pole neid kummalegi autole lisana tellinud,aga sain muu pudruga koos kaasa. Reaalne pimenurga abiline on 360 kraadi kaamera,milles on näha pilt sind ümbritsevast, aga ka sellega harjud ära ja ei viitsi seda pilti kogu aeg ees hoida.
Lisaks häirib,et vihmaga sõites meie vagudes teedel,näitab see pimenurga andur ka veepilve sinu enda rataste alt ja nii hästi,et lausa mõlemal pool tulukesed vilguvad.
Kel pole võib seda ihaleda,aga kel on, see ilmselt mingist hetkest ei pane seda tähelegi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”