Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tean Aru tn hästi,sest õde elas seal lähedal ja seal on osa tänavast kõnniteedeta(Kolde poolne ermajade ots) ja edasi on kõnniteed seal täitsa olemas. Kui need on koristamata,tuleb oma naabreid nüpeldada,et teed koristamata. Eramajade pool on mu meelest aiad igal kinnistul ja vaevalt,et lapsed läbi aia naaberkinnistule põgenesid. See tädike natuke luiskab ka ,et asi huvitavam oleks. Ei õigusta tema löömist,aga joogipurk-pudel võib autot kahjustada päris kõvasti ja karistus selle eest peaks järgnema. Kui jalakäija kõnnib sõiduteel,siis peaks ta ka ise arvestama autodega ja pole välistatud,et see tädi oma lastega seal kahes reas laiutas.

Pilt mille ttt siin Õismäest on üles laadinud on küll natuke jama,sest autode taga on päris lai kõnnitee majade ees ja puudub igasugune vajadus seal sõidutee servas jalgsi ukerdada. Lumi seal koristamata pigem sellest,et autod on teele lähedale pargitud.
Peaks see koht olema
https://www.google.ee/maps/@59.4195518, ... 312!8i6656

Aga nii Õismäel kui seal Aru tänaval võiks kohalik kogukond ka ise omavahel kokkuleppida ,kuidas korda hoida ja kuidas me seal liiklme. Et oma kodutänaval ei peenesta jne. Õismäel on ühistud igas majas ja Aru tn-l pole ka just liigapalju võõraid liikumas, pigem kohalikud ise kes üksteisele käru keeravad.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jüri suur ring, tulen Keila poolt, teine rida, tühi ring, tsikkel mõnuga kaldesse ja plaan mööda tallinna ringteed edasi sõita (teisest reast välja)
Kui tee ots paistma hakkas sõitis vastu mingi hallmetllik karp, jah mööda ringteed vastassuunas ja keeras vasakule, samasse kohta kuhu minul oli plaan järgmisena sisse kallutada.

Ei olnud nii hull kiirus, et olukorda "close case" kategooriasse lahterdada, aga nõks käis läbi küll ja õige otsus tuli kiiresti vastu võtta. Sees istus mingi paksude prillidega vanem (ma isegi saanud aru oli see mees või naine) ja vahtis taevasse läbi esiklaasi nagu otsiks sealt midagi. Korra oli mõttes, et jätan tsikli tal auto ette seisma ja täitsa viisakalt palun oma load ära anda ja auto maha müüa. Lihtsalt see aeg kus enda või kellegi teise ära lõhub ei ole enam kaugel. Kus kohast ta sinna ringile vastassunda sai ei kujuta ette.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 28 Apr 2019, 19:38

Jüri suur ring, tulen Keila poolt, teine rida, tühi ring, tsikkel mõnuga kaldesse ja plaan mööda tallinna ringteed edasi sõita (teisest reast välja)
Kui tee ots paistma hakkas sõitis vastu mingi hallmetllik karp, jah mööda ringteed vastassuunas ja keeras vasakule, samasse kohta kuhu minul oli plaan järgmisena sisse kallutada.

Ei olnud nii hull kiirus, et olukorda "close case" kategooriasse lahterdada, aga nõks käis läbi küll ja õige otsus tuli kiiresti vastu võtta. Sees istus mingi paksude prillidega vanem (ma isegi saanud aru oli see mees või naine) ja vahtis taevasse läbi esiklaasi nagu otsiks sealt midagi. Korra oli mõttes, et jätan tsikli tal auto ette seisma ja täitsa viisakalt palun oma load ära anda ja auto maha müüa. Lihtsalt see aeg kus enda või kellegi teise ära lõhub ei ole enam kaugel. Kus kohast ta sinna ringile vastassunda sai ei kujuta ette.

Kusjuures mulle on seal 2 korda nii "vastu" tuldud.Tegemist oli ka vanemat sorti tegelastega.Või siis ikka väga vanadega,sest ma ise ka juba vana :D Mõlemad küll suht vähe aega peale remondi lõppu,aga isegi autoga käis nõks läbi ja oli tükk sebimist,et kokkupõrget vältida.Üks tuli Tratumnt-lt alla ja keeras kohe vasakule mulle vastu(ma tulin ka Saue poolt teises reas),teine tuli kuskilt teiselpool ringi,aga kust ta tuli ei näinudki. Viimasela ajal pole õnneks kohanud selliseid. Sõidan ka seal igapäev mitmeid kordi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Peterburi Smuuli rist suunaga peterburi poole ja autode vahelt foori taha esimeseks (ruumi oli palju autod seisid, liikusin aeglaselt, ratas on kitsas ja ei käi vastu peegleid jne). Seal seisev trafic oli veel kõvasti enne joont seisma jäänud seega ei ületanud seisma jäämise joont ka
Järsku signaal ja traficu vana mul vastu paremat kintsu ja pritsib tatti läbi akna visiiri peale, et ma ma olen tsiklity*a ja pean samamoodi ootama nagu autod. Väga kaua ei saanud kuulata tema arvamusi liiklusest kuna läks roheliseks liikuma hakates tõmabsin vasakule ritta kuna äss hakkas enne rohlist liikuma ja keeras peale. Ja isegi vasakusse ritta keeras nii kaua peale kuni otsa sõitis. Kuna minu selgitusoskused oleks peaaegu hea tava piiridest väljunud sai härraga vestlema kutsutud politsei.

IMG_20190509_134217.jpg

Lgp ettevõtte juht kui oma bussi ära tundsid. Palun vestle oma juhtidega. Et isegi kui on tsiklitya siis otsa sõita ei tohi. Et las hingab rahulikult ja juba enne teist hingetõmmet on see tsiklitya läinud ja ongi kõik. Ummik lühem ja härra pääseb kiiremini "meie eest lendama"

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kas see päristy*a on pildil teksatagis tüüp?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

jep

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 15:53

Peterburi Smuuli rist suunaga peterburi poole ja autode vahelt foori taha esimeseks (ruumi oli palju autod seisid, liikusin aeglaselt, ratas on kitsas ja ei käi vastu peegleid jne). Seal seisev trafic oli veel kõvasti enne joont seisma jäänud seega ei ületanud seisma jäämise joont ka
Järsku signaal ja traficu vana mul vastu paremat kintsu ja pritsib tatti läbi akna visiiri peale, et ma ma olen tsiklity*a ja pean samamoodi ootama nagu autod. Väga kaua ei saanud kuulata tema arvamusi liiklusest kuna läks roheliseks liikuma hakates tõmabsin vasakule ritta kuna äss hakkas enne rohlist liikuma ja keeras peale. Ja isegi vasakusse ritta keeras nii kaua peale kuni otsa sõitis. Kuna minu selgitusoskused oleks peaaegu hea tava piiridest väljunud sai härraga vestlema kutsutud politsei.

IMG_20190509_134217.jpg

Lgp ettevõtte juht kui oma bussi ära tundsid. Palun vestle oma juhtidega. Et isegi kui on tsiklitya siis otsa sõita ei tohi. Et las hingab rahulikult ja juba enne teist hingetõmmet on see tsiklitya läinud ja ongi kõik. Ummik lühem ja härra pääseb kiiremini "meie eest lendama"

Mõtlesingi et mida krdit te seal nii kaua istute. Et kas sõitis tagant sisse vms. Tati pritsimist oli isegi 20m kaugusele näha :mrgreen:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 15:57

jep

Nojah, kui sa sellise välimusega oled ja naisi ei saa, eks siis ajavadki tsiklimehed s**a keema

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mis ettevõttega tegemist?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei tea kahjuks ettevõtte nime aga tunduvad lennukad taadid olema :P
googel nende sloganile vastust ei anna

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

stiiv
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Dets 2016, 20:59
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas stiiv »

Mida härra politseinik arvas? Andis kellelegi õiguse või soovitas mõlemale edaspidi lihtsalt koostöövalmivad olla?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 15:53

Ja isegi vasakusse ritta keeras nii kaua peale kuni otsa sõitis
Kuna minu selgitusoskused oleks peaaegu hea tava piiridest väljunud sai härraga vestlema kutsutud politsei.

Päriselt tsõitis otsa kohe? Ise kannatada ei saanud või siiski tiba? Kuidas sa selle politsei seal kohe leidsid?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

maamats
Postitusi: 32
Liitunud: 22 Apr 2009, 17:26
Tsikkel: Aprilia
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas maamats »

pilt.png
pilt.png (191.91 KiB) Vaadatud 3808 korda
pilt.png
pilt.png (892.37 KiB) Vaadatud 3789 korda
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mis neil seal arvata oli. Rääkisid pässile, et ükskõik mis aga otsa sõita ei tohi. Proovis mulle ka rääkida, et päss ei pea mind laskma. Aga olukord polnud selles. Jah ta ei pea laskma ja reavahe kinnisõitjatest ma vägisi mööda pressima kunagi ei hakka ka, sest enne järgmist foori olen neist nagunii möödas.
Aga kui reavahe on suur ja autod seisavad ja ma olen juba mööda sõitnud siis ei sõideta pressides vastu kintsu paremalt kõrvale oma "õigust" nõudma.

Politsei mõõtis nats enne Susi Hotelli kiirust ja tuli helistamise peale enne kui kõne lõpetada jõudsin.
Politsei oli ise tsiklimees ja sai olukorrast väga hästi aru, mis toimus. Küsis, et kas mingi kahju on ja kas selle kohta tahan avalduse esitada. Kui ei ole siis tegi ettepaneku bensukasse edasi rääkima minna või laiali minna kuna ristmik takistatud. Loodan, et päss sai viisakast vestlusest aru ja enam tsiklimehi kummuli ei sõida. Ja et tänu tsiklimeestele on kõik foori järekorrad lühemad, mis kaubkumeestele peaks puhas rõõm olema.

nigu koer heinakuhja otsas. Ise ei söö aga kedagi teist ka ligi ei lase. Õnneks lõppes seekordne intsident kahjudeta. Aga jah sõits üle joone teise ritta otsa.

Kui kibestunud peab olema, et keegi pikali sõita (üritada) peaasi, et ta enne mind ei saa??? Kas selline käitumine toob parema ööune, tugevama ereka vms? Kas igapäev neid ummikutest mööda pääsevaid tsikleid vaadates tekib tõesti kaubikus selline mõtlemisvõimet halvav masendus ?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Selline hull peaks mitte teksatagis vaid helkurvestiga roolis olema,ta ju lausa ohtlik,siis oleks kaugemale see oht näha. Aga kahjuks on selliseid haigeid meil ikka üsna palju ,mitte et kõik kohe peale keeraks,aga kuislikke takistajaid pean silmas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Sciev »


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Kõiki tarku ja muidu veerandmeelseid ei jõua keegi kunagi õpetada! Läks hästi, et ise koos 2rattalisega ühes tükis olete!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Eelmine suvi sai kah sõidetud pea 10 tuhat soomes,ja selliseid ahve nägin ainult korra kes lasi ainult signaali.sai vahest trügitud kust poleks vaja trügida ja ette sõita aga mitte kunagi ei anta signaali mitte kunagi.loomulikul ma olen kh koguaeg valmis et mingile seale minu manöövrid ei pruugi meeldida :mrgreen: :bsmile:


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 17:18

Politsei oli ise tsiklimees ja sai olukorrast väga hästi aru, mis toimus. Küsis, et kas mingi kahju on ja kas selle kohta tahan avalduse esitada.

Oleks pidanud tegema avalduse. Võtab küll aega ja tulemust ei pruugi erilist olla, aga nu**ib pässil päeva (ja mitte ainult ühe) veel rohkem ära.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

kaiman kirjutas: 09 Mai 2019, 23:17

Eelmine suvi sai kah sõidetud pea 10 tuhat soomes,ja selliseid ahve nägin ainult korra kes lasi ainult signaali.sai vahest trügitud kust poleks vaja trügida ja ette sõita aga mitte kunagi ei anta signaali mitte kunagi.loomulikul ma olen kh koguaeg valmis et mingile seale minu manöövrid ei pruugi meeldida :mrgreen: :bsmile:

Mõttetu võrdlus.
Soomes ongi kõik parem ja odavam, ning inimesed normaalsemad/naised ilusamad. Ilm on ka parem reeglina.
Kahju ainult, et piirid kinni on ja me kõik sinna kolida ei saa.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas speedvana »

Selliseks teoviisiks pole pässil mingit õigustust, või ikka üritas seletada kui pahad on tsiklil liiklejad?
Ilmselt see tüüp seda foorumit ei külasta ja ei tea mida temast arvatakse.
Kui juhtun seda kaubikut selle juhi molliga nägema, siis keskmist näitan ikka küll.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krl kirjutas: 10 Mai 2019, 08:52

Mõttetu võrdlus.
Soomes ongi kõik parem ja odavam, ning inimesed normaalsemad/naised ilusamad.

Oot, mis ajast naised Soomes ilusamad on? (togi) Kui pärast paari kastitäit Eestist (pigem Lätist) kaasavõetud longerot silm enam väga ei seleta, siis ehk tundub sealne kinkku bingo apetiitne. A muidu :wack:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

speedvana kirjutas: 10 Mai 2019, 11:32

Selliseks teoviisiks pole pässil mingit õigustust, või ikka üritas seletada kui pahad on tsiklil liiklejad?
Ilmselt see tüüp seda foorumit ei külasta ja ei tea mida temast arvatakse.
Kui juhtun seda kaubikut selle juhi molliga nägema, siis keskmist näitan ikka küll.

Mis keskmine sõrm, millal Kuusalu puhvetisse kohvile ühissõit toimub?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Vot ei oskagi öelda, mis see hea on. Kui oleks peegli tagurpidi löönud ja keskmise saatel täpiks keeranud oleks nässu viha tsiklimeeste vastu vaid kasvanud ning järgmine lanesplit järgmisel tsiklimehel võib juba lõppeda kõrval oleva liinibussi rataste all. Kuna hetkel lõppes kogu intsident vaid paigast sõidetud peegliga ning seadusesilmad selgitasid kodanikule, et nii need asjad ikka ei käi, et äkki nüüd edaspidi sisiseb oma kuudis omaette ja ei hakka liikluses "korda looma". Aga kui aru ei saanud ja peaks veel kuskil ... siis olen kahe käega poolt kui bikerid härrale "loosirattal" peaauhinna "loosivad", milleks on siis tasuta bussi tuuning või/ja "totaalne muutumine" erisaate peategelaseks saamine.

Üldiselt eesti on väike ja keegi tunneb kedagi, kes tunneb kedagi ja link selle bussipildiga võib väga vabalt jõuda omanikuni/juhini.

Kodanikualgatus on tore asi aga liikluses bussiga tsiklimeeste maha sõitine jäägu siiski diskobusside pärusmaaks. (Diskorid oleks võinud seda vbl natuke sügavamalt selgitada aga seekord siis nii)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

reimps kirjutas: 10 Mai 2019, 07:51
Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 17:18

Politsei oli ise tsiklimees ja sai olukorrast väga hästi aru, mis toimus. Küsis, et kas mingi kahju on ja kas selle kohta tahan avalduse esitada.

Oleks pidanud tegema avalduse. Võtab küll aega ja tulemust ei pruugi erilist olla, aga nu**ib pässil päeva (ja mitte ainult ühe) veel rohkem ära.

See on ka kahe otsaga asi, sõna-sõna vastu olukorras ütleb bussijuht, et rattur splittis mulle otsa hoopis ja siis tõesta, et sa kaamel pole.
(tegelen just pmst 1:1 samasuguse juhtumiga, ainult et bussijuht lahkus sündmuskohalt ka veel)


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Tõsi on. Minu 3a tagune üle kapoti lend on seni ajani mitte kellegi süü, sest tunnistajaid ei ole ja pealinna ühel suurel ristmikul puudusid tol ajal veel kaamerad.
Kui tunnistajaid, liikluskaameraid või kaamerat enda küljes ei ole, ei olegi midagi vaielda. Ainult kakelda võib ja pärast vaielda, kellel nina rohkem viltu on.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma arvan ka, et see avaldus poleks kuskile jõudnud. Käi ja anna seletusi jms tülinaks kaelas.

Oleks külili käind loodan, et oleks nii palju oidu olnud, et tunnistaja kontaktid võtnud. Muidu jah taat kaubiku roolist väidab, et splittis otsa ja läheb liiklusõnnetuse tekitamisena kirja, minu kindlustus maksaba kuubiku uksele tekkinud kriimu ning kasseerib selle mult saja kordse koefitsendiga välja.

Seega kui on selge avalduse kirjutamise keiss siis ärge unustage tunnistajaid hankida (eismese asjana, sest järgmine hetk on juba kõik edasi sõitnud) muul juhul jääb sõna sõna vastu ja tulemus on kulunud närvid ja nulli lähedane tulemus.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

M.T. kirjutas: 10 Mai 2019, 11:52

Mis keskmine sõrm, millal Kuusalu puhvetisse kohvile ühissõit toimub?

Ühissõit Kuusallu poleks paha, ühineksin samuti. Hea kampaania teavitamaks neid liiklevaid vaegnägijaid!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Täna seostub kaubik Kuusalu kohvikuga vaid ühesugse fondi ja "tirilimpskiga" :)
St see võib vaid sama kunstniku töö olla mitte sama ettevõtte auto.

kui ka on, siis tüdruk, kes kuusalus kohvi valab pole kindlasti "rakvererambo" ülbuses süüdi ning mingit bikerite esinemist ei vääri

Aga kui või :D, siis omanik võiks saabuvatele tsiklimeestele vabanduseks kohvi välja teha küll ja lubada, et tema juhid enam tänaval nii ei käitu :bsmile:
Kuigi jah ka omanik ei saa iga töllmokast töölise eest koguaeg vastutada ja vabandada aga ettevõtte maine või nii :)

Natuke rohkem rattaid ja ärevam (kuid siiski viisakas) olukord kohvikus näitaks ka "rambole" et nii ei lähe kohe mitte ja , et tänaval kuninga mängimine ei jää reageeringuta.

Ilusa ilmaga mainitud kohvikusse niisamagi võib cruisida ;) Laup enne lõunat ja pühap näitab normaalset ilma, et kui kohvi isu on, siis kaeme perra :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas oxide »

Macintosh kirjutas: 09 Mai 2019, 16:55
Madlobster kirjutas: 09 Mai 2019, 15:53

Ja isegi vasakusse ritta keeras nii kaua peale kuni otsa sõitis
Kuna minu selgitusoskused oleks peaaegu hea tava piiridest väljunud sai härraga vestlema kutsutud politsei.

Päriselt tsõitis otsa kohe? Ise kannatada ei saanud või siiski tiba? Kuidas sa selle politsei seal kohe leidsid?

Kus juures mul oli analoogne juhtum eelmine aasta. Sõitsin esimeseks ja rohelise ootamise ajal sõitis auto mulle parema jala peale kui liikuma hakkasin, vajusin selle peale külili. Õnneks ei juhtunud midagi aga päss kes autost välja tuli hakkas kohe kõvatama, et vajusin talle peale ja targutas veel niisama.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”