Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Vot ei oskagi öelda, mis see hea on. Kui oleks peegli tagurpidi löönud ja keskmise saatel täpiks keeranud oleks nässu viha tsiklimeeste vastu vaid kasvanud ning järgmine lanesplit järgmisel tsiklimehel võib juba lõppeda kõrval oleva liinibussi rataste all. Kuna hetkel lõppes kogu intsident vaid paigast sõidetud peegliga ning seadusesilmad selgitasid kodanikule, et nii need asjad ikka ei käi, et äkki nüüd edaspidi sisiseb oma kuudis omaette ja ei hakka liikluses "korda looma". Aga kui aru ei saanud ja peaks veel kuskil ... siis olen kahe käega poolt kui bikerid härrale "loosirattal" peaauhinna "loosivad", milleks on siis tasuta bussi tuuning või/ja "totaalne muutumine" erisaate peategelaseks saamine.

Üldiselt eesti on väike ja keegi tunneb kedagi, kes tunneb kedagi ja link selle bussipildiga võib väga vabalt jõuda omanikuni/juhini.

Kodanikualgatus on tore asi aga liikluses bussiga tsiklimeeste maha sõitine jäägu siiski diskobusside pärusmaaks. (Diskorid oleks võinud seda vbl natuke sügavamalt selgitada aga seekord siis nii)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”