Tänavalegaalne maastikuratas

Kasutaja avatar

akvanaut
Postitusi: 162
Liitunud: 04 Jaan 2014, 02:38
Tsikkel: Tenere700, wr450f,V-strom,Jawa
Asukoht: Pildiküla
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 48 korda
Kontakt:

Re: Tänavalegaalne maastikuratas

Lugemata postitus Postitas akvanaut »

bitter kirjutas: 13 Mai 2019, 11:30

Exc jne ratastega saab maanteed sõita küll. Saab ka 100 km ja saab ka oluliselt kiiremini kui 100 km/h. Mina end seal kindlalt ei tunne.

LC4 jooksis mul 165kmh välja supermoto hammakaga, aga 80-85kmh oli selline kiirus, millest üle enam väga mõnus ei olnud. Veidi kõrgem tuuleklaas annaks muidugi natuke juurde.

Nüüd ostsin kergema WR450F (112kg tühimass) ja selle tänavalegaalseks tegemine maksis 32eur (peegel,signaal,suunad,numbrialus) + MC23 rehvid.
2T jäi valikust välja just oma piniseva hääle tõtta. Paar tundi kuskil enda väljaelamiseks kannataks ära, aga nädal aega mööda metsi matkates hakkaks närvidele käima :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”