Kus ja mis tingimustel võib meil eestis metsas mootorrattaga sõita


Teema algataja
will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Kus ja mis tingimustel võib meil eestis metsas mootorrattaga sõita

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei, riik ei ole samasugune omanik. Riik on ikka üsna teistsugune omanik kui sina või mina. Seda tõestab kasvõi fakt, et riik võib soovi korral nii sinult kui minul maa lihtsalt käest ära võtta, aga ei sina ega mina ei võta riigilt ühtegi maad ära :D Sealt lingilt midagi väga selgelt ja üheselt kahjuks ikkagi välja lugeda pole võimalik.

"Riigimaad tähistav silt (nt "Riigimets") on informatiivne ja kui riik soovib liikumist piirata, siis peab olema konkreetne keelusilt väljas"
vs.
"Looduses ei või: Kasutada mootorsõidukeid seal, kus see on keelatud"

Seega, kui pole märki, et on keelatud ja pole ka mingit muud üleüldist liikumist piiravat silti siis järelikult on lubatud. Nii saan mina asjast aru.

Ain, palun ütle kellele ma siis "riigis" helistan või emailin, et neid lubasid küsima hakata? Või õigemini, kuna sa tundud sel teemal olema palju rohkem haritud kui mina siis võid ilmselt ka lihtsalt öelda, kuskohast st. kelle käest konkreetselt või milliselt numbrilt sina luba küsid riigimetsa sisenedes. Kas siit Üldtelefon: 626 2802 ? Ja kas ütled neile maatüki koordinaadid või mismoodi täpsemalt oma küsimuse vormistad?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”