Suvine sõiduvarustus.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Haardkoor-varustus on olemas. Suviste roobade valimine kipub keeruliseks minema. Eriti papude osas. Silma on jäänud odavamast otsast Poola firma Shima tennised. Kõik tundub hea, aga veekindlust neil ei ole. Gurgeldades midagi asjalikku ei leia. On ehk siin kellelgi Shima-ga kogemust? Või on midagi muud soovitada, mis rohkem kui aasta või 2 kestaks?



Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui sa igapäevaselt sõidad ja jala ka ringi liigud siis saapa elugiga ongi ca 2-3 aastat. Palju sa siis vihmaga plaanid sõita? Minu viimased urban saapad olid water repellent ja sellest linnas piisas. Paarkümmend minutit püsisid kindlasti kuivad. Arvestama pead sellega, et veekindad saapad on sooja ilmaga ikka korralikult umbsed.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Vihmaga - ei oskagi kohe öelda. Oleneb, kuidas parasjagu ilm mööda maanteed tööle leekides on. Suvepapudel, mis on veekindlad on enamasti juures ka mingisugune kliimamembraan (vahel lausa outlastiga). Loogiline tegelikult on, et veekindlam on kehvem "hingaja". Aga kui see "kindlus" on selline ajutine nähe, siis on vist 2 kilekotti lihtsam taskus seks otstarbeks kaasas tassida?!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

reimps

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas reimps »

c1ef5a0669c7994b73e37b3426f7bbbd.png
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

mul võttis tükki minut aega et aru saada millega tegu on :D

aga... mul on TCXi ketsid soojaks ilmaks. Ka +25ga on täitsa okoo veel.

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

flake kirjutas: 12 Mai 2019, 07:23

mul võttis tükki minut aega et aru saada millega tegu on :D

aga... mul on TCXi ketsid soojaks ilmaks. Ka +25ga on täitsa okoo veel.

Mis mudel ja kuidas kestavad?
Ons ehk kellelgi ka TCXi sugulase Eleveit-ga kogemusi?

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mul on icon tarmac 2-d, pikemat maad niru kõndida, aga saab kiirelt jalga ja jalast ära.
Jälgi neid omadusi ka peale veekindluse.

Aga mulle meeldib.

Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

ICON on just hinna pärast eemale jäänud, kuid tuleb tunnistada nende (vähemalt minu silmade läbi) head "koostekvaliteeti".

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Endal ka TCX ketsid. Peast ei oska öelda mis mudel, teksariide sinine igatahes:) Suvel väga mõnus, tuul käib sõidu ajal kergelt läbi ja kõndimiseks 5+. Vastupidavust raske kommenteerida, sest kuigi aastaid vanad juba, siis vähe sõidu- ja kõndimiskilomeetreid saanud. Veekindlust ei tea, pole vihmaga sõitnud. Mul ilma lukuta mudel ehk 100% paeltega, jalgapaneku kiirus pole minu jaoks prioriteet, selle hetke leian alati, et paelad kinni tõmmata.

Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Sõidan kaheksandat hooaega oma daytonadega ja võib öelda et hakkavad vaikselt väsima. https://motomarket.ee/product/daytona-rainbow-gtx
See on käsitlematu kui head saapad need on. Keskmine hooaeg on mul küll ainult 5k km, kuid kuna käia on nii mugav et kannan neid vabast tahtest ka vabal ajal, siis võib ikkagi öelda et VÄGA hästi peavad vastu. Talvel ei ole külm ka -10ga, suvel ei ole palav ka +20ga jalad jäävad kuivaks ka sügavas lombis seistes, vihmaga sõidust rääkimata. Tean et kõlab võimatuna aga täpselt nii on. Ostsin juba uue paari igaks juhuks ette ära juhuks kui see supertoode tootmisest kunagi maha võetakse.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.
Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Luxor kirjutas: 12 Mai 2019, 09:22

Ons ehk kellelgi ka TCXi sugulase Eleveit-ga kogemusi?

https://bikeman.ee/tsiklivarustus/motov ... oiduketsid

kestavad normaalselt. Eelmine suvi sai üle 3kkm maha kärutatud nendega.

image.png
image.png (259.7 KiB) Vaadatud 4180 korda
2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Rikkad on need Eesti bikerid.
Vaesed ostavad välismaalt, nt https://www.louis.de/produkte/city-urba ... tiefel/827
Probiker Active nt oli vahepeal kampaania 29 eurot. Teevad oma töö ära ja raha jääb alles.

Samuti Soomes on odav, hetkel on seal Bike saapad (olen sõitnud väga head olid) hinnaga 10 eurot(41 nr ainult).

https://www.biltema.fi/autoilu---mp/moo ... 2000030835

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Ain »

Sukusuku kirjutas: 14 Mai 2019, 11:43

Rikkad on need Eesti bikerid.
Vaesed ostavad välismaalt, nt https://www.louis.de/produkte/city-urba ... tiefel/827
Probiker Active nt oli vahepeal kampaania 29 eurot. Teevad oma töö ära ja raha jääb alles.

Samuti Soomes on odav, hetkel on seal Bike saapad (olen sõitnud väga head olid) hinnaga 10 eurot(41 nr ainult).

https://www.biltema.fi/autoilu---mp/moo ... 2000030835

Rikkust ei peaks ju häbenema! Aga see jutt et seal või seal on odavam kui Eestis on lahe!
Soome näiteks.. oi seal on odav. Aga telekamaksu pigem ei maksaks, automaksust hoiaks kõrvale ja sõidaks eesti registris autoga, vorstijupi viin kodust.. täismees elab mitmekesi kitsas korteris.. Pere on aastakümneid kodus üksinda... migil hetkel on selle tulemus lahutus. Aga seal on odav..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Flake: Mul samad ostetud motonetist. Ma veidi rohkem nendega liikunud. Niisama kõndimiseks kõige mugavamad pole aga muidu enam vähem. Sõitnud ka paari miinus kraadiga paar tuhat km ja polnud vigagi. Samas ka suvel pole liiga palav. Kombega küll kõige paremini ei sobi ja nüüd mõtlen, et peaks suured saapad juurde ostma.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei tea, vbl ma olen loll või õnnetu käega, aga mul see Louises käik käib alati enamvähem ühe mustriga:

  1. vaja on sõiduvarustuse elementi x, vaatan netist et ohkuiodav, pood jääb ka suht tee peale, kippadi kappadi kohale
  2. selgub, et odavat mudelit on alles stiilis nr 38,5 ja 40,85 ja ainult neoonlillat värvi
  3. pole hullu, saada on ka järgmine mudel, pole küll 49.90 aga näiteks 89.90, noh, ikka on soodsam, ja kui juba tuldud, siis...
  4. järgmisel mudelil on mingi häiriv viga küljes, kas pigistab kuskilt või on mingi kinnitus sellise näoga et laguneb kohe ära, jne
  5. lõpuks seisad ikka a'la Alpinestarsi riiuli ees, no on küll 149.90, aga vähemalt sobib ja on õiget värvi ja muidu viimasepeal, ja Eesti poes on 159.90, sääst seegi...
  6. koju jõudes selgub, et kohalik kaupmees oleks selle sulle küsimise peale 129-ga müünud, pluss toimiv garantii ja jutud, sõber just käis ostmas
  7. a vähemalt ei toetanud oma rahaga kuradi eesti kapitalisti ja liigkasuvõtjat!

Neil see biznesplan ongi meelitada sind mingi odava sitaga uksest sisse, et sa lõpuks ikka ei viitsi enam mujale minna ja mõttes on rahakotirauad juba avatud. See kahjum, mis tuleb juhul kui ühele inimesele 30-st see odav täpselt sobib, pannakse lihtsalt turunduse reale. Samamoodi on pmst Motonetis, vaatad küll ukselt et oh mis valik, oh mis hinnad, aga krt päeva lõpuks kui ostma hakkad, siis on kõik sobiv ikka "tavahinnaga".

Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Sukusuku kirjutas: 14 Mai 2019, 11:43

Rikkad on need Eesti bikerid.
Vaesed ostavad välismaalt, nt https://www.louis.de/produkte/city-urba ... tiefel/827
Probiker Active nt oli vahepeal kampaania 29 eurot. Teevad oma töö ära ja raha jääb alles.

Samuti Soomes on odav, hetkel on seal Bike saapad (olen sõitnud väga head olid) hinnaga 10 eurot(41 nr ainult).

https://www.biltema.fi/autoilu---mp/moo ... 2000030835

Ka Eesti kaupmees tahab elada, peret ülal pidada, tööd anda, tsikliga sõita... kõik maksab.. + ma ei viitsi netist väga tellida.. khapeal proovida ja osta on kiirem ja mugavam.. ja saad sellise asja mida tahad

kaimex kirjutas: 14 Mai 2019, 12:34

Kombega küll kõige paremini ei sobi ja nüüd mõtlen, et peaks suured saapad juurde ostma.

Depoo jõuluale ajal võtsin need endale ligi: https://motodepoo.ee/soiduvarustus/7487 ... in-must-37 väga rahul. Aga see juba rohkem sõiduvarustuse kiitmise teema.

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sukusuku kirjutas: 14 Mai 2019, 11:43

Rikkad on need Eesti bikerid.
Vaesed ostavad välismaalt, nt https://www.louis.de/produkte/city-urba ... tiefel/827

Nii need vaesed bikerid veel päris vaeseks jäävadki...
Deem mehe, üldistuste asemel vaatame ikka hindu päriselt.

Esimene näide mille sinu lingilt krabasin...
CX X-Blend Waterproof Boots
Tallinnas, 169,00€ (https://tinyurl.com/yxbhccg5)
Sakasamaal, 179,99€ + postikulu 9€ (https://tinyurl.com/y5f5eqbt)

Kuidas see fraas kõlaski? "Kooner maksab alati kaks korda."

Võimaluse korral jätaks ikka raha Eestisse, kohalik kaupmees saab ka raha ja äkki kulutab selle ära mõnes äris, mis sullegi palka maksab.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Kuulun ka rikaste (hetkel viimaseid päevi veel tulevaste) tsiklistide hulka. Ma ei saa aru sellest louise fenomenist. Ilmselt on mul kooliharidust vähevõitu, siiani nutan oma kaitsmata dissertatsiooni taga. Seda mida isiklikult vaja oleks sealt, seda pakutakse siin isegi odavamalt. Motoin ja fc tunduvad isegi rahakotisõbralikumad louisest olema. Kodanik Mac-i jutule lisaks juurde, et loll (paluks mitte solvuda!) jääbki maksma.
Tuleme parem teemasse tagasi. Kas kaitsmepüksid dressipükste all või kevlarineeritud teksased? Kui viimased, siis mis tootja omad on head kandmis- mitte ostmismugavusega?

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Tort »

Luxor kirjutas: 15 Mai 2019, 10:37

Kui viimased, siis mis tootja omad on head kandmis- mitte ostmismugavusega?

Sul on mingi GOST standardperse või? Mine ja proovi.


Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Ikka, ikka - korralik nõukaaegne elik preeznevlikult normis ja trimmis! Millesse oleks neid kaksikuid parem rüütada? Lindstrands/Halvarssons, ADR, ICON, Sweep etc etc? Kuulan ennem kõik head ja halvad nõuanded ära ning siis ostlemaie...

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Luxor kirjutas: 15 Mai 2019, 10:37

Tuleme parem teemasse tagasi. Kas kaitsmepüksid dressipükste all või kevlarineeritud teksased? Kui viimased, siis mis tootja omad on head kandmis- mitte ostmismugavusega?

Mugavuse vaatevinklist on kaitsepüksid teiste pükste all kuuma ilmaga ikka eriline piin, kevlareksades vähemalt õhk natukenegi liigub. Bränd ei oma tähtsust, oluline on, et need püksid sulle meeldiksid ja istuksid. Revitil on tiba ägedamad teksad kui ülejäänud tootjatel, sest nad segavad teksariidesse sünteetilist kiudu sisse ja ei toetu ainult sisse õmmeldud kevlarikihile. Mõned mudelid on ühekihilised (four-way stretch Cordura), seal on väliskiht muudetud tänu kanga struktuurile ja kasutaud materjalidele lohisemiskindlaks. Põlve ja puusakaitsed (Revit SEESMART https://tinyurl.com/y3hktyel) on neil ka õhemad ja painduvamad kui teistel tootjatel - igapäevaselt kandes on isegi raske tähele panna, et püksipõlvedes kaitsed sees on.

Turvsalisuse seisukohast vaadates on eraldi kaitsepüksid jälle tunduvalt etemad, sest seal püsivad kaitsed omal kohal kogu sõidu aja. Teksad on nagu on, kaitsed ei püsi paigal vaid liiguvad ringi.

Minu isiklik eelistus on sõiduteksad - ma lihtlabaselt ei viitsi päeva jooksul mitu korda pükse vahetada. Raviti teksad on piisavalt mugavad, et nedega päev läbi olla. Suurima valiku neid leiad Motodepoost https://tinyurl.com/y6nnpgxc

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Bränd ei oma tähtsust, oluline on, et need püksid sulle meeldiksid ja istuksid

Nii palju julgeks vastu vaielda, et bränditi on see kaitsva Kevlari osa erineva suurusega. Ja kahjuks just selles osas on tuntud brändide nagu Dainese ja A-star sõiduteksad kõige õnnetumad.

Ehk, kui lähed poodi sõiduteksasid valima, siis tõmba esimese asjana püksid pahupidi.

Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Mul on Richa teksad, samuti depoost võetud.. d3o kaitsmed sees ja kenasti terve päev saab nendega ringi lasta

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Prets »

Draggin' Jeans kaugelt Austraaliamaalt olevat teksadest kõige turvalisemad ja mugavamad, tänu nende endi patenteeritud vahekihile seal kevlari vahel, sealkandis kantakse neid päris palju ka. Kahjuks ei tea, kas kuskil kodumaal pakutakse neid.

(togi)
Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 136
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Forumist »


Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Need on nii megalt kallid, et lihtsam on kaitsmepükstele dressikad otsa pista ja edasi leekida!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]Luxor[/mention]
Huh? Millest sa mees räägid? Esquad Plytron on enam-vähem kallis aga kindlasti mitte sigakallis. Sinun "sigakallis" on 148€ paari teksade eest tavaline harju keskmine tsikli teksapüksi hind. Kui tahad soodsalt saada siis ostad 89€ eest Bolt Sapri teksad Motodepoost (https://tinyurl.com/y398kofq).
Stiil ja mugavus maksavad ka midagi ning arvesta sellega, et põlvekaitsed teksade sees kaitsevad ainult põlvi löögi eest aga mitte seda, kui juhtud lohisema. Korra lohised ära siis pärast seda tunduvad tsikliteksade hinnad päris sümpaatsed.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Prets »

Mõni mees maksab mitte-tsikli-teksade eest isegi rohkem kui 148€...

(togi)

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas will111 »

"kaitsevad ainult põlvi löögi eest"

ei taha tujurikkuja olla, kuid kahjuks ei pruugi alati isegi selle eest kaitsta :D


Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Siga pole halal, las ta jääda sinna kus on! Hood-i püksid ilma kaitsmteteta on 120-140 £ kanti. Nn. täislaksuga on nad juba oluliselt kallimad. Oma peega ma tänavat pühkida ei kavatse. Lähen uurin depoost Dragginguid.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”