Kas teenuse eest peaks maksma, kui see ei lahenda probleemi?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kas teenuse eest peaks maksma, kui see ei lahenda probleemi?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Diagnoosimise aeg peab olema mõistlik ja lõpuks leitud vea iseloom diagnoosimise ajale kohane.

Otsisin kaks päeva läbipõlenud kaitset ei ole seda kindlasti mitte.

Et sellest aru saada, peab pööningul peale viliseva tuule natuke rohkem olema ning pikad diagnoosimised tuleb kirjutada enese harimise kulu reale. Kui sulle meeldib sinu töö ja sa soovid selles areneda ja head teenust pakkuda (ka korraliku raha teenida) siis tuleb õhtul tehnilist kirjandust/pilti/videot vaadata mitte bocki saatel "kodus ja võõrsil" jõllitada või pokemongod taga ajada.

Enamus töökodades vaatab sulle vastu tülpinud näoga (ma olen väsinud klientide targutamistest me ise teame kus pistik on) lõust (ametinimetusega meister) või absoluutselt tühja "ärklitoaga" tunke. Naeratab ja on katiivne aknapesuvett kallama!

Kui vähegi soov midagi teha omandada on siis kui palju saab juba targemaks kui googlisse "how to ..." kirjutada
Aga ei, kaapelaud on vaid mingite kokeponide taga ajamiseks ja lõustavihikusse selfide lisamiseks (a palka võiks kakspool tonnat kätte saada!!!)

kui inimesel kriitika meel puudb (olen kõige targem), ühtegi nr ei ole nõus õppimise reale kirjutama siis mine faking maximasse turvameheks!
enamus vead, mis vajavad rohkem käärdusi kui pirni vahetamine olen ise üles leidnud õues, abiks google, tester ja hiinast tellitud obd
Igapäev asja sees olev koos kõikide töövahendite ja kirjanudsega suudab vaid vahetada jupi, mille olen diagnoosinud talle ette ära.

Aga mul ei ole aega sellega tegeleda, mul ei ole kohta sellega tegelemiseks. Ma tahan osta seda teenust samamoodi nagu juuste lõikust või ülikonna keemilist puhastust.

Kui aga isegi pigipesusse viidud auto sul vastu seina sõidetakse ja siis täielik tühipea hakkab sulle tativihma ja vehklevate jäsemete saatel sind lolliks tehes oma suurepärastest autojuhtimise oskustest rääkima, tõuseb vererõhk 200 peale ja tekib vastupandamatu tung midagi kriminaalset sooritada.

Viimati muutis Madlobster, 27 Mai 2019, 14:29, muudetud 2 korda kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”