Soodsaim lahendus akutrimmerile?

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soodsaim lahendus akutrimmerile?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ma kasutan makitat, maksis miskine 80€ ilma aku ja laadijata. Võtab väikese ooteajaga munadeni nõgeseid, miski rohi pole mingi probleem.
Aku peab sõltuvalt mahust, näiteks 4ah umbes tunni jutti müttamist.
Tegeleikult ongi küsimus akudes, masin ise peab ilmselt aastaid ja aastaid, akud aga mitte.
Viimased surevad, siis kas on saada ja mis hinnaga?
Edasine on võimsuse vahe vaid.

urmas66 kirjutas: 28 Mai 2019, 21:14

Kui arvestada,et enne omal akut pole,siis laadija pluss aku tulebki sinna 200-300 vahele ja 2 akuga juba 300+ Ilmselgelt on siin parem asi,kui need eelpool mainitud 25min tööajaga.

Laadija maksab ca 30€ ja 5ah aku ca 70€ ... kui muidugi letist ei pauguta.
Üldiselt on targem miskine akutrelli komplekt vms. osta ... niikuinii on majapidamises vaja ja siis neid z-seeria jublakaid juurde.
Akutrimmer olemas, siis järgmisena läheb muruniiduk ja siis hekilõikur ja siis .... :mrgreen:

Ma oma kuudi ostsin, siis kratsisin nädal aega kukalt, mida krdit aiatööriistadega teha. Võtsin makita akumuruniiduki, paar akut ja kahe pesalise laadija kokku 450€. Nüüd aegamisi on torn üle pea kasvanud. Näiteks akurelakast ja käsikreisist ma ei loobu ever :bsmile:
Isegi kallis kaasa hangib vidinaid, viimati BT raadio, igavesti hea kaasa vedada ja sünne valtri uusi hitte nautida.

Väga palju kasutan usb laadija lisavidinat. Võtsin tsiklilt usb laadimisegi maha, 6ah aku paagikotti ja telefon täis koguaeg. Pikem reis, no panen paar akut lisaks küljekottidesse oma aega ootama. Laen peakomplekti ja telefone, kus tahes .... 32€ maksis see jublakas.

Feissbuki makita ost müük grupis liigub aegajalt norm hindadega koli.
Näiteks tlna k-rautas oli eile harjavaba mootoriga akutolmuimeja 149€. Pane aint akud külge.



Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”