Brändilojaalsus: uus tsiklimudel väljas! Vana poole hinnaga müüki?!?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7191
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 515 korda

Re: Brändilojaalsus: uus tsiklimudel väljas! Vana poole hinnaga müüki?!?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma pidasin silmas seda ,et tsiklit peab regulaarselt uue vastu vahetama hakkama siis,kui tsiklid jõuavad ka samale tasemele kui tänased autod,kus mingitele mootoritele enam isegi manuaal kasti ei saa ja kõike kuni roolini välja juhib elekter.Mitte lojaalsusest või uuema ihalusest tingituna vaid puht praktilisel vajadusel. Robotkast on ka tsiklitel juba olemas ehk areng on olemas. Varsti on ka mingid mikro mootorid turbotatud jne. Kui selline tsikkel jääb vanaks,siis tal on lagunemisele tõenäoliselt suurem risk,kui vanakooli nö lihtsal rattal. Mitte et mul midagi uue ja innovatiivse vastu oleks. Siis ma lihtsalt ostakski iga 3-4 aasta takka poest uue ja tingimusel,et 3-4 aasta pärast nad ostavad vana kokkulepitud hinnaga tagasi.
Mul nüüd 2003 a-st juba 6 autot nii soetatud,millest 3 töö ja 3 isiklikku ning elu tundub lihtne. Iga kuu läheb kindel summa välja ja mul on auto üldjuhul alati korras. Viimane isiklikuks võetud Renault sisaldab veel ka 5a hooldust ehk peale bensu ja rehvivahetuse polegi muid kulusid.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”