Hälvik- Mootorratturid


will111
Postitusi: 3599
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 » 02 Juun 2019, 00:53

No pilti vaadata (mis oli küll osatud ilusti sinna teate juurde lisada) siis ratta kiirus on ära mõõdetud ikka väga kaugelt, täpsemalt 600 meetrit. Tekib küsimus, et miks seda peatumismärguannet siis anda ei peaks jõudma? kuskil 15+ sekundit ei tohiks olla nii lühike aeg, et mingid märguanded andmata jäävad, elukutselisel tegelasel, kes justnimelt seda ju sinna tegema ongi läinud. Kui aus olla siis on see tegelikult suisa päris pikk aeg.
Sappa ilmselt ikka diskoga jah, aga kui kaugel sõitja selleks hetkeks juba oli, kes seda teab. Pakun, et küllaltki suur vahemaa sees selleks ajaks. Eks sõitja ilmselt selle peale välja läkski, et peatumismärguannet ei olnud. Saan politseist mööda ja igaks juhuks tõmban kiirelt kuskile täpiks ära. Politseinik omakorda mõtles äkki, et tüüp peatuma nagunii ei hakka ja seega hakkas kohe asju pakkima, et järele startida. Eks neid variante ole seal mitmeid. Aga kuna pressiteade on nii kahtlase ja ebamäärase sõnastusega siis pole võimalik aru saada, mis olukord tegelikult oli.
Sinine vilkur paneb kohustuse teed anda, millekski muuks see ei kohusta. Irooniliselt on vilkurite ja nende kasutamise kohta ka lehes üks huvitav uudisnupuke https://tarbija24.postimees.ee/3581997/ ... id-eksitab Sealt samast kandist ka veel :D

Ma usun, et pressiesindaja lihtsalt hämab. Ilmselgelt on mingid asjaolud, mida seal pressiteates nö. päris ausalt välja öelda või kirjutada ei taheta ning siis sünnitatigi selline veidra sõnastusega uudis, kus tsiklist möödus politseinikust peatumata. Lõplikku seaduse rikkumise fakti see loomulikult ei muuda, aga jätab suht imeliku mulje politsei tegevusest ja eriti meedia jaoks uudise treimise stiilist.
Yeekim, sa peaksid ise hakkama neid pressikaid kirjutama, tuleb palju paremini välja + klikke koguks ka ilmselt 10 korda edukamalt ajakirjanduses :bsmile:


Mine “Vaba teema”