Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Täna pealelõunal sõitsin autoga Pärnu mnt-d mööda linnast välja. Kuskil km peale Kanamat jäi ette suurem punt harrikatega pooalakaid. Sõistin neist mööda nii 125-ga ja just olin reastunud nende ette,kui Jõgisool Keila jõe sillal käis minust 150-200m kaugusel pauk. Pidurdasin suht järsult,panin ohukad kohe peale, harrikatel oli ilmselt suht raske,aga tundus ,et kõik jäid püsti ja said pidama. Kuna justkui keegi viga polnud saanud,siis kinni ei pidanud. Paugu korraldas mingi noorem tüüp ja vanem mees(kumb roolis ei näinud,aga vist noorem) Passati ja käruga,millel oli Audi(A6 vist). Ilmselgelt oli see laadung sellele passatile liig ja lolluse tipuks oli veel Audi tagurupidi käru peale aetud,et raskuskese veel eriti vales suunas oleks. Nägin,et käru tegi kaks vänderdust,algul jõnks vasakule ja siis käis paremal teepiirdes ning kohe keeras üle nipli. Õnn,et seal kedagi kõrval polnud.
Selle Passatiga ei tohtinud seda käru üldse vedadagi,sest lubatud piduritega haagis sellele pannile on mnt andmetel massiga 1300kg.

Just on Passat seisma saanud,mina juba pidurdan, umbes 20-30 harrikat on kohe minu taga.

Kolar1.png
Kolar2.png
Kolar3.png
Manused
Kolar3.png


Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”